Książę Harry brutalnie pominięty. Książę William znów na pierwszym planie. Zazdrość wzięła górę

Już 7 czerwca przyjaciel księcia Harry'ego i księcia Williama stanie na ślubnym kobiercu. To idealna okazja do tego, aby w serdecznej atmosferze zwaśnieni bracia mieli sposobność do rozmowy. Wszystko wskazuje na to, że książę Harry nie pojawi się na ceremonii.

W relacjach księcia Williama i księcia Harry'ego na próżno można doszukiwać się przełomu. Synowie króla Karola III już od dawna się od siebie odsunęli. Odejście młodszego syna księżnej Diany z rodziny królewskiej tylko pogłębiło tę przepaść. Mało tego działania Harry'ego po przeprowadzce do USA nie załagodziły sprawy. Książę wydał swoją autobiografię "Ten drugi" gdzie przytaczał wiele przykrych sytuacji związanych z bratem. Wspomniał m.in. o przykrym incydencie, kiedy doszło między nimi do fizycznej przepychanki. William miał w ferworze kłótni powalić brata na podłogę. W konsekwencji tej nagłej agresji książę Harry wylądował na misce dla psa. Naczynie miało pokruszyć się pod jego ciężarem i wbić się w ciało. Wygląda na to, że w najbliższej przyszłości nie będzie okazji do naprawienia relacji, chociaż w u przyjaciela braci szykuje się wesele. Przyjaciel Harry'ego i Williama z dzieciństwa, książę Westminsteru, już 7 czerwca stanie na ślubnym kobiercu i poślubi Olivię Henson. Niestety, książę Harry nie pojawi się na tej uroczystości. Powód? Został pominięty.  

Zobacz wideo Brytyjska rodzina królewska na małym i dużym ekranie. Dlaczego przyciąga aż taką uwagę?

Książę William znowu na pierwszym planie. Księcia Harry'ego pominięto

Wygląda na to, że rozłam między księciem Williamem i księciem Harrym jest na tyle poważny, że wpływa na relacje książąt z innymi bliskim osobami z ich otoczenia. Oczekiwano, że obydwaj synowie króla Karola III pojawią się 7 czerwca na ślubie Hugh Grosvenora, z którym razem dorastali. Byłaby to idealna okazja do tego, aby wrócili pamięcią do dawnych czasów i w radosnej atmosferze mieli możliwość się do siebie zbliżyć. Jak donosi "Mirror" książę Harry miał odrzucić zaproszenie ze względu na to, że w przeciwieństwie do swojego brata nie będzie pełnił żadnej roli podczas ceremonii. Co ciekawe, nawet syn Williama, książę George będzie czynnie zaangażowany w wydarzenie. Warto podkreślić, że pan młody jest jego ojcem chrzestnym. Wcześniej pisano, że książę Harry w ogóle nie dostał zaproszenia. Prawda jest zgoła inna. 

Książę Harry w wywiadzieKsiążę Harry w wywiadzie https://www.youtube.com/watch?v=6voA5bhk5tU

Książę Harry miał obrazić się na przyjaciela. Rzekomo twierdzi, że jest mu bliższy niż William

Jak donoszą brytyjskie tabloidy, nie jest prawdą to, że książę Harry nie otrzymał zaproszenia na ślub Hugh Grosvenora ze względu na konflikt z bratem. Książę Sussex miał podjąć decyzję o pominięciu uroczystości, bo po prostu się "obraził" za to, że to William znowu będzie na pierwszym planie. Informator "Daily Mail" wyjawił, że książę Harry jest święcie przekonany, że jego relacja z księciem Westminsteru jest bliższa niż Williama i kompletnie nie potrafił zrozumieć, dlaczego podczas ceremonii nie powierzono mu żadnej istotnej roli. To miało go na tyle rozwścieczyć, że w emocjonalnym akcie zapowiedział, że nigdzie się nie pojawi. 

Myślsz, że Harry i William w końcu się pogodzą?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.