Tak wyglądały imprezy rzekomej kochanki księcia Williama. Pończochy na oknach i klub nocny w piwnicy

Rose Hanbury, rzekoma kochanka księcia Williamia, przed laty dużo imprezowała. Organizowała "egzotyczne" przyjęcia. Zobaczcie na szczegóły.

W 2019 roku szczególnie głośno było o rzekomym romansie księcia Williama i Rose Hanbury, która kiedyś przyjaźniła się z księżną Kate. Arystokratka i jej mąż, David Cholmondeley, często gościli na dworze królewskim. Później jednak zniknęli z życia royalsów, co tylko dolało oliwy do ognia. Spekulacje się nie kończyły. Uwagę wszystkich zwróciły także słowa księcia Harry'ego, który nie ukrywał żalu, że jego rodzina nie broniła Meghan Markle. - Byli szczęśliwi, mogąc kłamać, by chronić mojego brata. Nigdy nie byli skłonni powiedzieć prawdy na nasz temat - mówił w swoim dokumencie, sugerując, że plotki są prawdziwe. Rzekoma kochanka księcia Williama była kiedyś prawdziwą imprezowiczką.

Zobacz wideo Tłumy w restauracji. Dzień wcześniej byli tu książę William i księżna Kate

Rose Hanbury organizowała słynne imprezy w piwnicy. Z księciem Williamem?

Violet Naylor-Leyland opisała w książce "Rare Birds True Style" imprezy, które przed laty organizowała Rose Hanbury. Miały one miejsce w Wembury House w Devon, czyli domu rodzinnym arystokratki. Autorka opisała przyjęcia jako "egzotyczne i ekscentryczne". Podobno we wnętrzach domu panował niesamowity klimat. Na oknach nie było zasłon, ponieważ zastąpiono je pończochami. Autorka książki wyjawiła, że to sama Rose Hanbury opowiedziała jej o imprezach w posiadłości Wembury House. - Mama zamieniła dla nas piwnicę w klub nocny, sama malując całe miejsce i wieszając na ścianach marokańskie lampiony. Czułam się trochę jak w melinie opiumowej - mówiła Hanbury. Niewykluczone, że na słynnych imprezach arystokratki pojawiał się książę William. Po więcej zdjęć dotyczących tematu zapraszamy do galerii na górze strony. 

Rose Hanbury przerwała milczenie. Skomentowała plotki o romansie z księciem Williamem

Rose Hanbury stroniła od komentowania doniesień o romansie z mężem księżnej Kate. Nie tak dawno zrobiła jednak wyjątek. Po tym, jak Middleton zniknęła po operacji jamy brzusznej, w sieci zawrzało. Ciągle piętrzyły się informacje o tym, że jej nieobecność może mieć powiązanie z romansem Hanbury i księcia Williama. Arystokratka postanowiła wtedy przerwać milczenie. "Plotki są całkowicie fałszywe" - napisali jej prawnicy dla portalu Business Insider. ZOBACZ TEŻ: Książę William zabrał księcia George'a na męski wypad. Chłopiec w krótkim czasie bardzo wydoroślał

Sądzisz, że książę William bywał na imprezach Hanbury?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.