Książę William zabrał księcia George'a na męski wypad. Chłopiec w krótkim czasie bardzo wydoroślał

Książę William zabrał księcia George'a na mecz. Panowie oglądali starcie Aston Villi z LOSC Lille. Wygląda na to, że bawili się wybornie.
Zobacz wideo

Księżna Kate niedawno ogłosiła całemu światu, że zdiagnozowano u niej nowotwór i przechodzi chemioterapię. Middleton przyznała, że przekazała informacje o chorobie również swoim dzieciom. -Najpierw musiałam dojść do siebie po operacji, a następnie zmierzyć się z wyjaśnieniem wszystkiego George'owi, Charlotte i Louisowi. Zapewniłam moje dzieci, że wszystko będzie dobrze. Powiem tak, jak powiedziałam im: czuję się dobrze i każdego dnia staję się silniejsza - usłyszeliśmy. Tymczasem książę William, by zapewnić najstarszemu, 11-letniemu już synowi odrobinę stabilności i "normalności", zabrał go na męski wypad. Ojciec i syn pojechali obejrzeć razem mecz. 

Książę William i książę George razem na trybunach 

Nie od dziś wiadomo, że książę William jest fanem piłki nożnej. Jakiś czas temu w rozmowie z "The Sun" wyznał: "Dawno temu w szkole bardzo interesowałem się piłką nożną. Wszyscy moi przyjaciele byli fanami Chelsea lub Manchesteru United, a ja tak naprawdę nie chciałem podążać za zwykłą drużyną. Chciałem mieć drużynę, która byłaby w środku tabeli, która mogłaby dać mi więcej emocjonalnych momentów. Aston Villa zawsze miała wspaniałą historię".

Wygląda na to, że miłością do piłki nożnej i do Aston Villi zaraził też najstarszego syna. 11 kwietnia zabrał bowiem księcia Georga na ćwierćfinałowy mecz Ligi Konferencji Europy UEFA w Birmingham, podczas którego Aston Villa starła się z LOSC Lille, wygrywając 2:1. Ojciec z synem bawili się wybornie i nie zabrakło sportowych emocji, które im się udzieliły. Do sieci trafiły zdjęcia i nagrania, na których widać, jak przyszły monarcha z najstarszym potomkiem najpierw idą na mecz, a później siedzą na trybunach. Widać, że tego dnia syn i ojciec postawili na mniej formalne stroje. Ubrali się niemal identycznie - w granatowe sweterki, spod których wystawały białe kołnierze oraz ciemne spodnie. Książę George dodatkowo miał na sobie szalik w kolorach ukochanego klubu ojca. 

Książę George bardzo się zmienił

Internauci wyłapali, że niemal dokładnie rok temu książę William także zabrał księcia George'a na mecz. Co ciekawe wtedy byli ubranie niemal identycznie, jak teraz. Po zestawieniu jednak zdjęć - archiwalnego i aktualnego widać, jak bardzo zmienił się najstarszy syn księżnej Kate. George nie tylko podrósł, ale też  wydoroślał. 

Czy księżna Kate podjęła słuszną decyzję, mówiąc publicznie o nowotworze?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.