Księżna Kate zniknęła, a fani zauważają dziwne zachowanie brytyjskich mediów. "Mam złe przeczucia"

17 stycznia rodzina królewska wydała oświadczenie, w którym poinformowała o operacji księżnej Kate. Żona księcia Williama ma wrócić do obowiązków dopiero na Wielkanoc. Długa nieobecność księżnej sprawiła, że fani zaczęli snuć teorie spiskowe.

Księżna Kate według oficjalnych doniesień przeszła operację jamy brzusznej. Nie ujawniono jednak, co dokładnie jej dolegało. Nie potwierdzono też, kiedy wróci do obowiązków, a o terminie bliskim Wielkanocy informowały brytyjskie media. Rzadko się zdarza, żeby członek brytyjskiej rodziny królewskiej na tak długo znikał z życia publicznego. Fani dziwią się, że księżna Kate nie opublikowała nawet podziękowań za słowa wsparcia.

Zobacz wideo Przejazd króla Karola przez Trafalgar Square podczas koronacji

Co się dzieje z księżną Kate? Internauci spekulują

Dyskusja na temat nieobecności księżnej Kate trwa na X. "Chcecie mi powiedzieć, że Kate Middleton - ta sama kobieta, która zaledwie kilka godzin po porodzie pozowała przed szpitalem jak supermodelka - nagle potrzebuje miesięcy rekonwalescencji, zanim pokaże twarz? A prasa brytyjska w magiczny sposób szanuje teraz prywatność? To wydaje się... złowrogie" - napisała jedna z użytkowniczek.

Post doczekał się odpowiedzi: "To, że prasa nie drąży tematu, sprawia, że mam złe przeczucia", "Nie zadawano żadnych pytań, nie nagrano krótkiej wiadomości dziękującej ludziom za życzenia, nie ma zdjęć jej rodziców odwiedzających z prezentami... Powiedziano nam, że 'pracuje z łóżka', czy to prawda? Jeśli tak, to na pewno poradzi sobie z przesłaniem wiadomości", "Fakt, że nadal nie widać jej nawet na selfie, wydaje się niezwykle dziwny. Nie interesowałem się teoriami spiskowymi, ale..." - piszą internauci.

Księżna Kate ukrywa ciążę?

Jedną z teorii spiskowych jest ta, że księżna Kate zniknęła ze względu na kolejną ciążę. Według niej żona księcia Williama miała opuścić Londyn i zatrzymać się w Anmer Hall w Norfolk, gdzie może liczyć na większą prywatność. Księżna Kate podczas poprzednich ciąż źle się czuła w pierwszym trymestrze i też znikała z przestrzeni publicznej. Internauci zauważyli także inny niepokojący szczegół. Nie dość, że na oficjalnych profilach rodziny królewskiej pojawiają się jedynie zdjęcia samego księcia Williama, to w jednym z oświadczeń dotyczącym sytuacji na Bliskim Wschodzie znalazł się tylko jego monogram.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.