Takie zalecenia księżna Kate dostała od lekarzy. Minął ponad miesiąc od operacji

17 stycznia wydano komunikat, w którym poinformowano o planowanej operacji księżnej Kate. Od tego wydarzenia minął już ponad miesiąc. Obecnie żona księcia Williama przebywa w domu. Dbają o nią najbliżsi.

Księżna Kate od lat jest członkinią brytyjskiej rodziny królewskiej. Żona księcia Williama nieustannie cieszy się bardzo pozytywną opinią, a każdy jej ruch spotyka się z wielkim zainteresowaniem wśród mediów i fanów. Nie da się ukryć, że w ostatnim czasie Brytyjczycy żyją tym, co dzieje się w rodzinie królewskiej. Wszystko toczy się wokół zdrowia. Jakiś czas temu poinformowano, że król Karol III mierzy się z nowotworem. Z kolei ponad miesiąc temu przekazano, że księżna Kate przeszła planowaną operację i szybko nie wróci do pełnienia obowiązków. Jak się teraz czuje?

Zobacz wideo Joanna Horodyńska o stylu księżnej Kate. "Wzorowy". Ma jednak jedno "ale"

Księżna Kate ponad miesiąc temu przeszła operację. Kiedy wróci do zdrowia? 

17 stycznia na oficjalnym profilu rodziny królewskiej na Instagramie zamieszczono oświadczenie, w którym poinformowano o tym, że księżna Kate trafiła do szpitala i przeszła zaplanowaną operację jamy brzusznej. Zabieg zakończył się powodzeniem. Mimo to żona księcia Williama została zwolniona z pełnienia oficjalnych obowiązków. Mówiono, że do sprawowania funkcji państwowych może wrócić dopiero po świętach wielkanocnych. Według medialnych doniesień księżna Kate dostała od lekarzy zalecenie, aby się nie przeciążać.

Stara się przestrzegać zaleceń lekarza, aby zagoić ranę i nie robić niczego, co mogłoby uszkodzić tę [operowaną - przyp. red.] okolicę

- zdradza informator "OK!". Przez czas powrotu do zdrowia wiele obowiązków domowych ma spoczywać na barkach księcia Williama. Nawet dzieci książęcej pary zaangażowały się odciążenie mamy i chętnie służą pomocą. "Opowiadali Kate historie, przynosili jej herbatę i robili zupę. Charlotte zorganizowała nawet dzień w spa" - dodaje źródło portalu. Po zdjęcia dotyczące tematu zapraszamy do naszej galerii w górnej części artykułu. 

Książę William stara się odciążyć księżną Kate w czasie rekonwalescencji. "To fenomen"

Przez chwilową niedyspozycję księżnej Kate, to książę William przejął liczne domowe obowiązki. W jednym z wywiadów wypowiedziała się redaktor naczelna magazynu "Majesty", który skupiony jest wokół życia rodziny królewskiej. Ingrid Seward była oszołomiona jego postawą. "William jest niesamowicie wspierający jako mąż. To fenomen, że Książę Walii odwołuje publiczne zobowiązania, bo jego żona nie czuje się dobrze. Nigdy wcześniej nie miało to miejsca. William jest nowoczesnym mężczyzną, dla którego rodzina jest ważniejsza niż wszystko inne" - podkreśliła w rozmowie z magazynem "HELLO!". ZOBACZ TEŻ: Księżniczka Charlotte straci tytuł? Po koronacji księcia Williama wszystko się zmieni.

Księżna KateKsiężna Kate https://www.youtube.com/watch?v=oFr4jmAVUn0

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.