W domu księcia Williama i księżnej Kate panuje sztywna zasada. "Dzieci mają absolutny zakaz"

Książę William i księżna Kate mają trójkę dzieci: księcia George'a, księżniczkę Charlotte i księcia Louisa. Pociechy pary muszą przestrzegać pewnej zasady. Nie ma od niej wyjątków.

17 stycznia rodzina królewska wydała oświadczenie dotyczące stanu zdrowia księżnej Kate. Poinformowano, że żona księcia Williama jest w szpitalu, gdzie przeszła planowaną operację. Na czas rekonwalescencji musiała na jakiś czas zrezygnować z oficjalnych obowiązków w rodzinie królewskiej. Podkreślono, że w placówce zostanie 14 dni, a następnie będzie odpoczywać w domu, wśród bliskich. Para od roku mieszka w Adelaide Cottage w Windsorze, gdzie przeprowadziła się w zeszłym roku. Większość domowych obowiązków spadła na księcia Williama. Jak się okazuje, w domu pary obowiązują sztywne zasady, które ułatwiają opiekę nad dziećmi.

Zobacz wideo Joanna Horodyńska o stylu księżnej Kate. "Wzorowy". Ma jednak jedno "ale"

Książę William i księżna Kate mają wobec dzieci sztywne zasady. W ich domu nigdy nie ma krzyku

Reguły to w rodzinie królewskiej chleb powszedni. Królewska etykieta jasno określa nawet ubiór, w jakim powinno pokazywać się podczas publicznych wystąpień. Jak się okazuje, książę William i księżna Kate mają także szereg zasad, którymi kierują się w życiu prywatnym. Część z nich dotyczy wychowania dzieci. Para ma razem trójkę pociech: księżniczkę Charlotte, księcia George'a i księcia Louisa. Nie zawsze łatwo jest opanować szalejącą trójkę rodzeństwa, ale pomaga w tym szereg zasad, które panują w rodzinie księcia Williama. Podstawową zasadą jest zakaz krzyku. Dotyczy on zarówno rodziców, jak i dzieci. Jak donosi źródło magazynu "The Sun", dzieci mają całkowity zakaz krzyku. "Nie ma od tego absolutnie wyjątku" - czytamy na łamach tabloidu. Jeśli zaczną podnosić na siebie głos, to czekają ich konsekwencje. Książę William i księżna Kate nie chcą stosować kar, więc w przypadku, gdy jakieś dziecko źle się zachowuje, udaje się z rodzicem na kanapę, gdzie dokładnie zostanie wyjaśniona problematyczna sytuacja. 

Niegrzeczne dziecko jest zabierane z miejsca konfliktu i w spokojnej atmosferze rozmawia z  jednym z rodziców. Księżna Kate albo książę William wyjaśniają, dlaczego dane zachowanie było niewłaściwe i jakie mogą być jego konsekwencje. W ich domu nigdy nie ma krzyku

- wyjawił informator "The Sun". Zasady w domu księcia Williama i księżnej Kate dotyczą także służby. Jak donosi autor Valentine Low, syn króla Karola III preferuje, aby osoby zajmujące się domem ubierały się w nieformalne, luźne stroje. Wyjątkiem są specjalne okoliczności, które wymagają odpowiedniego ubioru. Po więcej zdjęć zapraszamy do naszej galerii na górze strony.

 

Książę George, księżniczka Charlotte i książę Louis muszą przestrzegać pewnych zasad. Niektóre z nich są szokujące

Królewskie dzieci muszą przestrzegać wiele różnych zasad. Jakiś czas temu były szef kuchni rodziny królewskiej wyznał, że czasem jej członkowie są zmuszeni jadać oddzielnie. Darren McGardy pracował w królewskiej kuchni przez 15 lat. W rozmowie z portalem Harper's Bazaar zdradził, że George, Charlotte i Louis nie spożywają posiłków z rodzicami podczas oficjalnych wydarzeń. Potomstwo Williama i Kate musi jeść w osobnym pomieszczeniu. Wszystko z uwagi na wieloletnią tradycję, według której dzieci nie mogą przebywać przy stole z dorosłymi, dopóki nie uda im się opanować sztuki uprzejmej rozmowy. - Dzieci zawsze jadły w żłobku, dopóki nie osiągnęły wystarczającego wieku, aby móc właściwie zachowywać się przy stole w jadalni - mówił McGardy o nietypowej zasadzie. ZOBACZ TEŻ: Książę Harry ma plan wobec króla. Te wieści rozsierdziły księcia Williama. "Są na to zerowe szanse"

 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.