To by była sensacja! Internauci SUGERUJĄ, dlaczego księżna Kate zniknęła. Wcale nie chodzi o operację

Księżna Kate w styczniu przeszła operację i przebywała w szpitalu. Od dłuższego czasu nie była jednak widziana publicznie. Miała również opuścić Londyn. Pojawiły się spekulacje, według których żona księcia Williama miałaby... ukrywać ciążę.

Brytyjska rodzina królewska w ostatnim czasie zmaga się z wieloma trudnościami. U króla Karola III wykryto nowotwór. Księżna Kate w tym czasie dochodzi do siebie po operacji jamy brzusznej, którą przeszła 17 stycznia. Książę William zajmuje się trójką ich dzieci - najstarszym synem księciem George'em, księżniczką Charlotte i księciem Louisem. Księżna Kate po raz ostatni była widziana publicznie w grudniu 2023. Jak nieoficjalnie podawały brytyjskie media, do obowiązków ma powrócić dopiero w okresie Wielkanocy. Od tamtej pory w Wielkiej Brytanii pojawiają się plotki na temat jej zniknięcia. Brytyjskie tabloidy twierdzą, że żadnej operacji mogło nie być, a usunięcie Kate z przestrzeni publicznej ma być jedynie przykrywką dla jej czwartej ciąży. Co ciekawe, nie byłby to pierwszy taki powód zniknięcia żony księcia Williama.

Zobacz wideo Joanna Horodyńska o stylu księżnej Kate. "Wzorowy". Ma jednak jedno "ale"

Księżna Kate w czwartej ciąży? Internauci sugerują, że operacja jest przykrywką

Plotki o tym, że rodzina księżnej Kate i księcia Williama się powiększy, docierają do mediów od czasu do czasu. Gdy księżna Kate dochodzi do siebie po operacji, o której poinformował sam Pałac Buckingham, fani snują teorie o kolejnym "royal baby". Doniesienia nasila fakt, że nie do końca wiadomo o przyczynach operacji księżnej Kate, a także samego stanu jej zdrowia. Kate miała opuścić Londyn i zatrzymać się w Anmer Hall w Norfolk, gdzie razem z księciem Williamem mają piękny dom. Może też liczyć na większą prywatność. Nie jest tajemnicą, że księżna Kate będąc w każdej ze swoich trzech dotychczasowych ciąż, znikała z przestrzeni publicznej. Brytyjskie media sugerują, że teraz może być podobnie. 

Pojawiła się też teoria, że księżna Kate i książę William mają wstrzymywać się z ogłoszeniem nowiny, bo chcą przeczekać trudny czas dla króla Karola, który walczy z nowotworem. Do tej pory było tak, że księżna Kate i książę William dzielili się wiadomością o powiększeniu rodziny w wybranym przez siebie czasie. Konsekwentnie nie reagują też na artykuły związane z kolejnymi doniesieniami o "royal baby" ani nie odnoszą się do krążących plotek. Więcej zdjęć księcia Williama i księżnej Kate znajdziecie w naszej galerii na górze strony. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.