Nowe informacje o zdrowiu księżnej Kate. Podjęła ważną decyzję

Księżna Kate niedawno przeszła operację i jest w trakcie rekonwalescencji. Teraz okazuje się, że postanowiła opuścić Londyn. Okazuje się, że na cel podróży wybrała Anmer Hall.

Na początku roku Brytyjczycy wstrzymali oddech, gdy księżna Kate trafiła do szpitala. Odetchnęli z ulgą, gdy okazało się, że operacja jamy brzusznej była zaplanowana już od jakiegoś czasu. W ramach rekonwalescencji Middleton podjęła ważną decyzję i opuściła Londyn. 

Zobacz wideo Jak mieszkają księżna Kate i książę William?

Książna Kate udała się z rodziną w podróż do zacisznego miejsca 

16 stycznia żona następcy brytyjskiego tronu trafiła do szpitala na zaplanowaną operację jamy brzusznej, a placówkę opuściła 13 dni później. Nie może pełnić swoich funkcji przynajmniej do Wielkanocy. Z tego powodu 8 lutego książę William wraz z księżną Kate oraz ich dzieci George, Charlotte i Louis postanowili udać się do Anmer Hall w Norfolk, co wzbudziło poruszenie obserwatorów brytyjskiej rodziny królewskiej. Podróż zainteresowała również Jennie Bond, która w przeszłości była królewską korespondentką BBC. Kobieta uznała, że wycieczka jest "pożądaną zmianą", która dobrze wpłynie na zdrowie księżnej.  - Jedną z największych zalet Norfolk jest to, że jest tak łatwo dostępne z Londynu. Windsor jest uroczy, a Kate i William mają piękny dom" - opowiedziała w rozmowie z magazynem "OK!". Odniosła się także do samej podróży, zwracając uwagę na zdrowie Middleton.

Myślę, że to bardzo budujące, że Kate czuje się na tyle dobrze, by odbyć podróż do Anmer Hall. To pokazuje, że stale wraca do zdrowia. Ponadto zmiana będzie prawdopodobnie bardzo mile widziana... Te same cztery ściany muszą być trochę nużące, gdy wracasz do zdrowia

- stwierdziła Bond. Dodała także, że wybrane miejsce to doskonały kierunek, szczególnieszczególnie że przecież niedaleko mieszkają przyjaciele rodziny - David Rocksavage, markiz Cholmondeley i jego małżonka Rose Hanbury. Posiadłość Anmer Halk została wybudowana na początku XIX wieku i zakupiona przez królową Wiktorię. Para książęca otrzymała ją w podarunku ślubnym od samej królowej Elżbiety II. Po więcej zdjęć zapraszamy do naszej galerii na górze strony.

Księżna Kate w szpitaluKsiężna Kate w szpitalu https://www.youtube.com/watch?v=oFr4jmAVUn0

Król Karol III ma kłopoty zdrowotne. Książę William ma go odciążyć

Król Wielkiej Brytanii wyszedł ze szpitala po operacji prostaty, ale kraj szybko obiegła wiadomość, że Karol III ma nowotwór. Pałac nie podał szczegółów. Wielu oczekuje, że to jego starszy syn przejmie stery i chętnie będzie zastępował ojca podczas publicznych wydarzeń. Książę planował zająć się żoną, która nadal dochodzi do siebie po operacji, ale nie ma wyjścia. Odkłada miesięczny urlop i musi skupić się na pełnieniu obowiązków. Możliwe, że William będzie musiał zastąpić ojca podczas Dnia Wspólnoty Narodów w Opactwie Westminsterskim, a także pojawić się na nabożeństwie żałobnym greckiego króla Konstantyna. ZOBACZ TEŻ: Co wpisano jako zawód księżnej Kate w akcie urodzenia George'a? Możecie być zaskoczeni

książę Williamksiążę William książę William, Fot. REUTERS/Pool/Daniel Leal

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.