Księżna Kate pilnie musiała opuścić swoją posiadłość. Towarzyszył jej William i dzieci. Gdzie się wybrała?

Księżna Kate niedawno opuściła szpital. Żona księcia Williama postanowiła skupić się na rekonwalescencji. W końcu jednak nabrała sił na kolejną podróż.

Obecnie brytyjska rodzina królewska przechodzi trudny czas. Niedawno król Karol III przeszedł operację związaną z przerostem prostaty. Niedługo później Pałac Buckingham wydał oświadczenie, z którego wynikało, że brytyjski monarcha zmaga się z nowotworem. Wcześniej do szpitala trafiła księżna Kate. Ukochana księcia Williama musiała przejść zabieg jamy brzusznej. Z tego co wiadomo, kobieta jest zwolniona ze swoich obowiązków aż do Wielkanocy. Obecnie jest w trakcie rekonwalescencji. Jak się okazało, niedawno Kate musiała opuścić swoją posiadłość.

Zobacz wideo Jak mieszkają księżna Kate i książę William? Pałac robi wrażenie

Gdzie pojechała księżna Kate z rodziną? Pilnie opuściła swoją posiadłość

Operacja księżnej Kate zakończyła się sukcesem. Po przebytym zabiegu kobieta wraz z rodziną udała się do Adelaide Cottage. Z informacji przekazanych przez zagraniczne media, żona Williama z dnia na dzień czuje się lepiej. Całkowita rekonwalescencja zajmie jednak kilka miesięcy. Jak się okazało, Kate niedawno opuściła swoją posiadłość. Jak podaje portal "Daily Mail", wybrała się w pilną podróż z dziećmi i ukochanym. Według informacji serwisu, rodzina wybrała się do Sandringham. To właśnie tam przebywa obecnie król Karol III i królowa małżonka Camilla. Dziećmi książęcej pary miały spędzić tam swoje szkolne ferie. Póki co, wiadomość nie została potwierdzona, nie wiemy więc, czy William i Kate udali się w odwiedziny do monarchy. Wygląda jednak na to, że księżna czuje się już na siłach, aby podróżować. Po więcej zdjęć zapraszamy do naszej galerii na górze strony.

Księżna Kate w szpitaluKsiężna Kate w szpitalu https://www.youtube.com/watch?v=oFr4jmAVUn0

Książę William wywołał niemały skandal. Tak wypowiedział się o pielęgniarkach, które opiekowały się jego żoną

Książę William przypadkowo wywołał niemałą aferę. Chciał podziękować personelowi szpitali za opiekę nad jego ukochaną. Jak podaje zagraniczny portal Six, mężczyzna źle dobrał słowa. "Książę William powiedział, że Kate opiekowały się dwie filipińskie pielęgniarki, które były niesamowite i miłe" - napisała w sieci Patricia Spurce, uhonorowana przez księcia tytułem Członka Najdoskonalszego Orderu Imperium Brytyjskiego. Internauci nie byli zachwyceni, że podkreślił pochodzenie pracownic. "Dlaczego wyróżnił pielęgniarki z Filipin, gdy były tylko dwie na cały zespół Brytyjczyków?" - pisali. Po więcej szczegółów zapraszamy TUTAJ. ZOBACZ TEŻ: Co wpisano jako zawód księżnej Kate w akcie urodzenia George'a? Możecie być zaskoczeni

książę Williamksiążę William książę William, Fot. REUTERS/Pool/Daniel Leal

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.