Książę William ma bliznę na czole. Konieczna była operacja

Na czole księcia Williama widnieje blizna sporych rozmiarów. Niewiele osób wie, że ma ją od dziecka. Sprawa była na tyle poważna, że musiał przejść operację.

Książę William i księżna Kate mają sztywne zasady w swoim domu. Para m.in. nie toleruje krzyku u swoich dzieci. - Nie ma od tego absolutnie wyjątku - powiedział informator "The Sun". Jeżeli pociechy księcia Williama i księżnej Kate źle się zachowują, to są od razu zabierane na bok i przeprowadzają z nimi rozmowę. - Wyjaśniają, dlaczego dane zachowanie było niewłaściwe i mówią o jego konsekwencjach - kontynuował informator "The Sun". A jak wyglądało dzieciństwo księcia Williama? Okazuje się, że syn króla Karola III księżnej Diany miał różne przygody w młodym wieku. W 1991 roku wydarzył się pewien incydent. Pamiątką po nim jest blizna na czole księcia.

Zobacz wideo Do „Dog & Duck" kolejki. Dzień wcześniej Kate & William niespodziewanie pojawili się w lokalu, żeby przywitać się przed koronacją z poddanymi

Książę William miał pękniętą czaszkę. Jego ojciec poszedł w tym czasie do opery

Dziewięcioletni książę William grał w golfa. Jeden z jego kolegów przez przypadek uderzył go w głowę kijem. Ochrona szybko zareagowała i zadzwoniła do rodziców księcia Williama. Wezwano karetkę. W drodze do szpitala towarzyszyła mu matka, księżna Diana. Jego ojciec zdobył się jedynie na telefoniczną rozmowę, a później poszedł do opery.

W szpitalu okazało się, że uraz księcia Williama jest poważny. Miał pękniętą czaszkę, więc niezbędna była operacja. Na szczęście wszystko dobrze się skończyło. Jakiś czas temu książę William wrócił wspomnieniami do dnia wypadku. - To jest moja blizna Harry’ego Pottera. Czasami świeci i wtedy ludzie mogą ją zobaczyć. Zostałem uderzony kijem golfowym w czasie gry z moim kolegą. Byliśmy na polu i nagle następną rzeczą, którą pamiętam, jest to, że znikąd pojawia się kij golfowy siódemka, który uderza mnie w głowę - wspominał książę.

Książę WilliamKsiążę William Fot. 'The Story Behind Prince William's Gnarly Forehead Scar - And It Left Him Scarred For Life' / @Star News Today / YouTube / screenshot

Księżna Kate też ma bliznę. W dzieciństwie miała operację

Media rozpisywały się o tym, że księżna Kate również ma bliznę nad lewą skronią. Wiele osób zastanawiało się nad tym, skąd może pochodzić ślad. Widząc tak duże zainteresowanie zdrowiem Kate Middleton, pałac Kensington postanowił wydać ogłoszenie. "Blizna jest śladem po operacji przeprowadzonej w dzieciństwie" - poinformowano. Nie opublikowano więcej szczegółów. ZOBACZ TEŻ: Meghan Markle wyciągnęła rękę na zgodę! Chce pojednać się z księżną Kate. Co na to Middleton?

 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.