Mąż Janachowskiej dorobił się fortuny na świecach. Ukochany Siwiec ma firmę za granicą. Oni mają smykałkę do biznesu

Izabela Janachowska nie jest jedyną celebrytką, która związała się z mężczyzną spoza branży. Mąż Małgorzaty Kożuchowskiej zakończył karierę jako dziennikarz, a ukochany Natalii Siwiec robi biznes za granicą. Tym zajmują się partnerzy celebrytek.

Krzysztof Jabłoński, mąż Izabeli Janachowskiej

Izabela Janachowska poznała Krzysztofa Jabłońskiego na planie "Tańca z Gwiazdami" i od razu zawróciła mu w głowie. Para zamieszkała ze sobą zaledwie trzy tygodnie po pierwszej randce. Media natychmiast zainteresowały się życiem 27 lat starszego wybranka, który jak się okazało jest biznesmenem. Mężczyzna po kilku latach spędzonych w Niemczech zaangażował się w obrót chemikaliami i wpadł na genialny pomysł. Firma, w której pracował posiadała mnóstwo parafiny, którą wykorzystał do produkcji świec. Zaczął podpisywać kontakty z największymi sieciówkami, jednak w 2018 roku sprzedał działalność niemieckim inwestorom. Wtedy dał się wciągnąć w branżę ślubną.

Zobacz wideo Izabela Janachowska ma dużo starszego partnera. "Zaczyna się nam to wybaczać"

lubne pogotowie Izabeli Janachowskiejlubne pogotowie Izabeli Janachowskiej KAPiF.pl / KAPiF.pl

Krzysztof Wiśniewski, mąż Małgorzaty Sochy

Małgorzata Socha z reguły niechętnie wypowiada się o życiu prywatnym. Aktorka w 2008 roku wyszła za Krzysztofa Wiśniewskiego, którego poznała mając zaledwie 16 lat. Mąż celebrytki raczej stroni od zgiełku mediów i nigdy nie myślał o show-biznesu. Wiadomo jednak, że ukończył politechnikę i z zawodu jest inżynierem. 

0Mioc w Saybrook - premiera w teatrze 6 Pitro0Mioc w Saybrook - premiera w teatrze 6 Pitro pconrad / CONRAD PETER/KAPiF.pl

Weronika Rosati i Piotr Adamczyk, Piotr Kraśko Kraśko spotykał się z Górniak. Wieczorkowski z Rosati. Zapomniane związki gwiazd

Mariusz Raduszewski, mąż Natalii Siwiec

Mąż Natalii Siwiec jeszcze kilka lat temu zawodowo zajmował się piłką nożną, jednak pomimo ogromnego talentu zrezygnował z kariery i wyjechał za granicę. Dziś Mariusz Raduszewski żyje raczej z dala od mediów i okazuje się, że odnalazł się w świecie biznesu. Przez czety lata wraz z żoną mieszkali w Brazylii, gdzie mógł dbać o rozwój swojej firmy z branży kosmetycznej. Według ustaleń "Wprost"  jest współudziałowcem spółki, świadczącej usługi dla FM Group.

Bal Dziennikarzy 2016Bal Dziennikarzy 2016 kkatny / KTNY KAROL/KAPiF.pl

Bartłomiej Wróblewski, mąż Małgorzaty Kożuchowskiej 

Bartłomiej Wróblewski przed laty był dziennikarzem sportowym TVP, jednak w 2010 na dobre usunął się z mediów. Wtedy postawił wszystko na jedną kartę i otworzył własny biznes. Dziś mąż Małgorzaty Kożuchowskiej jest właścicielem firmy ochroniarskiej i to nie byle jakiej. Zajął się usługami specjalnie dla firm i instytucji rządowych.  

Małgorzata Kożuchowska i Bartłomiej Wróblewski.Małgorzata Kożuchowska i Bartłomiej Wróblewski. Kapif

Małgorzata Kożuchowska z synem Syn Małgorzaty Kożuchowskiej nie wie, że jego mama jest aktorką. Koledzy mu powiedzieli? "Ja Panią znam!"

Rinke Rooyens, mąż Joanny Przetakiewicz 

Rinke Rooyens jest człowiekiem orkiestrą. Holender od lat jest związany między innymi z branżą filmową. Początkowo mieszkał w Kolonii, gdzie poznawał tajniki montażu, a także pełni rolę asystenta produkcji. Później zająć się produkcją programów rozrywkowych, a następnie przeprowadził do Polski. Mąż Joanny Przetakiewicz zajmuje się produkcjami dla TVP, takimi jak "Dance, Dance, Dance" czy "The Voice". Z kolei w Polsacie pracował przy "Tańcu z Gwiazdami". Jego spółka Rochstar odnosi zyski na poziomie milionów złotych. 

MAR_9984.JPGMAR_9984.JPG KAPiF.pl / KAPiF.pl

Więcej o: