Mąż Janachowskiej dorobił się fortuny na świecach. Ukochany Siwiec ma firmę za granicą. Oni mają smykałkę do biznesu

Izabela Janachowska nie jest jedyną celebrytką, która związała się z mężczyzną spoza branży. Mąż Małgorzaty Kożuchowskiej zakończył karierę jako dziennikarz, a ukochany Natalii Siwiec robi biznes za granicą. Tym zajmują się partnerzy celebrytek.

Krzysztof Jabłoński, mąż Izabeli Janachowskiej

Izabela Janachowska poznała Krzysztofa Jabłońskiego na planie "Tańca z Gwiazdami" i od razu zawróciła mu w głowie. Para zamieszkała ze sobą zaledwie trzy tygodnie po pierwszej randce. Media natychmiast zainteresowały się życiem 27 lat starszego wybranka, który jak się okazało jest biznesmenem. Mężczyzna po kilku latach spędzonych w Niemczech zaangażował się w obrót chemikaliami i wpadł na genialny pomysł. Firma, w której pracował posiadała mnóstwo parafiny, którą wykorzystał do produkcji świec. Zaczął podpisywać kontakty z największymi sieciówkami, jednak w 2018 roku sprzedał działalność niemieckim inwestorom. Wtedy dał się wciągnąć w branżę ślubną.

Zobacz wideo Izabela Janachowska ma dużo starszego partnera. "Zaczyna się nam to wybaczać"

lubne pogotowie Izabeli Janachowskiejlubne pogotowie Izabeli Janachowskiej KAPiF.pl / KAPiF.pl

Krzysztof Wiśniewski, mąż Małgorzaty Sochy

Małgorzata Socha z reguły niechętnie wypowiada się o życiu prywatnym. Aktorka w 2008 roku wyszła za Krzysztofa Wiśniewskiego, którego poznała mając zaledwie 16 lat. Mąż celebrytki raczej stroni od zgiełku mediów i nigdy nie myślał o show-biznesu. Wiadomo jednak, że ukończył politechnikę i z zawodu jest inżynierem. 

0Mioc w Saybrook - premiera w teatrze 6 Pitro0Mioc w Saybrook - premiera w teatrze 6 Pitro pconrad / CONRAD PETER/KAPiF.pl

Mariusz Raduszewski, mąż Natalii Siwiec

Mąż Natalii Siwiec jeszcze kilka lat temu zawodowo zajmował się piłką nożną, jednak pomimo ogromnego talentu zrezygnował z kariery i wyjechał za granicę. Dziś Mariusz Raduszewski żyje raczej z dala od mediów i okazuje się, że odnalazł się w świecie biznesu. Przez czety lata wraz z żoną mieszkali w Brazylii, gdzie mógł dbać o rozwój swojej firmy z branży kosmetycznej. Według ustaleń "Wprost"  jest współudziałowcem spółki, świadczącej usługi dla FM Group.

Bal Dziennikarzy 2016Bal Dziennikarzy 2016 kkatny / KTNY KAROL/KAPiF.pl

Bartłomiej Wróblewski, mąż Małgorzaty Kożuchowskiej 

Bartłomiej Wróblewski przed laty był dziennikarzem sportowym TVP, jednak w 2010 na dobre usunął się z mediów. Wtedy postawił wszystko na jedną kartę i otworzył własny biznes. Dziś mąż Małgorzaty Kożuchowskiej jest właścicielem firmy ochroniarskiej i to nie byle jakiej. Zajął się usługami specjalnie dla firm i instytucji rządowych.  

Małgorzata Kożuchowska i Bartłomiej Wróblewski.Małgorzata Kożuchowska i Bartłomiej Wróblewski. Kapif

Rinke Rooyens, mąż Joanny Przetakiewicz 

Rinke Rooyens jest człowiekiem orkiestrą. Holender od lat jest związany między innymi z branżą filmową. Początkowo mieszkał w Kolonii, gdzie poznawał tajniki montażu, a także pełni rolę asystenta produkcji. Później zająć się produkcją programów rozrywkowych, a następnie przeprowadził do Polski. Mąż Joanny Przetakiewicz zajmuje się produkcjami dla TVP, takimi jak "Dance, Dance, Dance" czy "The Voice". Z kolei w Polsacie pracował przy "Tańcu z Gwiazdami". Jego spółka Rochstar odnosi zyski na poziomie milionów złotych. 

MAR_9984.JPGMAR_9984.JPG KAPiF.pl / KAPiF.pl

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.