Rosati spotykała się z Adamczykiem. Żona Edwarda Miszczaka była z Czesławem Mozilem. Zapomniane związki gwiazd

Te gwiazdy połączyło gorące uczucie, które niestety nie wystarczyło, aby zbudować silną relację. Monika Brodka rozstała się z Janem Wieczorkowskim w tajemnicy. Pamiętacie, że Piotr Kraśko spotykał się z Edytą Górniak? Zapomnianych związków gwiazd jest dużo więcej.

Monika Brodka i Jan Wieczorkowski 

Związkiem Moniki Brodki i Jana Wieczorkowskiego przez lata żyły media. Nic dziwnego, mimo tego, że dzieliło ich 14 lat zdawali się tworzyć zgraną parę, którą łączyło głębokie uczucie. Para pojawiała się na ściankach w latach 2005-2006 i ponoć nawet planowali ślub. Ich związek zakończył się w tajemnicy i mówi się, że aktor nie był pewny, czy wówczas 18-letnia piosenkarka była gotowa na ustabilizowanie się.

Viva najpikniejsi 2005Viva najpikniejsi 2005 agrudzinski / Grudziski Adam/KAPiF.pl

Zobacz wideo Oni kiedyś byli razem. Zapomniane związki show-biznesu

Weronika Rosati i Piotr Adamczyk

Związek Weroniki Rosati i Piotra Adamczyka od początku budził spore emocje. Zakochani zaczęli się spotykać w 2013 roku i raczej unikali ścianek czy wypowiadania się na swój temat. Mimo to media spekulowały, że związali się na dobre i mają w planach wspólną przyszłość. Niestety, odległość, jaka ich dzieliła okazała się silniejsza, niż uczucie. Aktorka wiązała zawodową przyszłość z Hollywood, natomiast jej ukochany wolał zostać w Polsce. 

Festiwal im. Poli Negri w LipnieFestiwal im. Poli Negri w Lipnie VIPHOTO / VIPHOTO/East News

Anna Czartoryska i Piotr Adamczyk

Anna Czartoryska i Piotr Adamczyk pierwszy raz pokazali się razem na Balu Przymierza Rodzin w 2009 roku. Wydawało się, że tworzą udany związek, a swego czasu spekulowano nawet o zaręczynach i przygotowaniach do ślubu. Ostatecznie ich relacja zakończyła się po trzech latach przez rozbieżne plany na przyszłość. 

Bal Przymierza Rodzin 2010Bal Przymierza Rodzin 2010 mkudelski / KUDELSKI MAREK/KAPiF.pl

Anna Cieślak i Czesław Mozil

Związek Anny Cieślak i Czesława Mozila był niemałym zaskoczeniem dla fanów. Ona aktorka i ulubienica widzów, a on muzyk z wizerunkiem wiecznego chłopca. Do momentu poznania gwiazdy przebierał w kobietach i raczej nie myślał o ustatkowaniu się. Wszystko zmieniło się w 2012 roku, kiedy do mediów zaczęły napływać doniesienia o tym, że para się ze sobą spotyka, a nawet ze sobą zamieszkali. Ostatecznie ich związek nie przetrwał przez zbyt duże różnice charakteru.

Obawa - premiera filmuObawa - premiera filmu kkatny / KTNY KAROL/KAPIF.pl

Edyta Górniak i Piotr Kraśko 

Edyta Górniak i Piotr Kraśko poznali się podczas wywiadu, który dziennikarz przeprowadzał z piosenkarką tuż po Eurowizji. Od razu połączył ich płomienny, a media donosiły, że nawet zdecydowali się razem zamieszkać po kilku tygodniach znajomości. Para stroniła od wspólnego udziału w imprezach branżowych czy pokazywania się na ściankach. Ostatecznie rozstali się zaledwie po paru miesiącach. 

Viva Najpikniejsi 2007Viva Najpikniejsi 2007 mwziontek / WZIONTEK MARCIN/KAPiF.pl

Patrycja Markowska i Paweł Deląg 

Patrycja Markowska zainteresowała się Pawłem Delągiem, kiedy ten stał się bożyszczem kobiet za sprawą roli w "Quo Vadis". Wydawało się, że są dla siebie stworzeni, widać było, że łączy ich gorące uczucie i raczej nikt nie spodziewał się wieści o rozstaniu. W 2003 roku zaczęły się pojawiać pierwsze zgrzyty i różnice w planach na przyszłość. Ich związek rozpadł się po ponad roku. 

Patrycja Markowska, Paweł DelągPatrycja Markowska, Paweł Deląg akpa

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.