Cichopek zdradziła, jak wygląda bez makijażu. Rozenek i Marina poszły o krok dalej. Pokazały się po przebudzeniu

Kiedyś to paparazzi pokazywali zdjęcia gwiazd, na których widać, jak te wyglądają bez makijażu. Czasy się zmieniły. Teraz sławy same publikują kadry, na których pozują w wersji sauté. Zmieniło się też podejście do naturalności i samoakceptacji. Na szczęście.

Gwiazdy coraz chętniej stawiają na naturalność i same na Instagramie publikują nagrania czy zdjęcia, na których widać je bez makijażu. I słusznie, bo tym samym udowadniają, że bez make-upu wyglądają równie pięknie. Przebarwienia na twarzy czy zmarszczki to coś naturalnego, czego nikt nie powinien się wstydzić. 

Zobacz wideo Paulina Krupińska bez makijażu. "Taka jest rzeczywistość"

Anna Lewandowska

Anna Lewandowska nie stroni od ujęć, na których prezentuje się bez grama kolorowych kosmetyków na twarzy. Trenerka może pochwalić się gładką i rozświetloną buzią. 

Anna LewandowskaAnna Lewandowska Fot. Instagram/annalewandowska ; East News

Małgorzata Rozenek

Małgorzata Rozenek również coraz częściej nadaje z łóżka zaraz po tym, jak otworzy oczy. Na zdjęciu, na którym zaprezentowała się w wersji sauté relacjonowała swój poranek na obozie Anny Lewandowskiej. 

Małgorzata RozenekMałgorzata Rozenek Fot. Instagram/m_rozenek ; KAPIF

Dorota Szelągowska

Dorota Szelągowska od dawna mówi o samoakceptacji. Nic więc dziwnego, że prezenterka, która urządza domy Polaków, chętnie pokazuje się w wersji domowej. Bez podkreślonych oczu czy rzęs wygląda równie pięknie jak na ściance. 

Dorota SzelągowskaDorota Szelągowska Instagram /dotindotin ; KAPIF

Anna Wendzikowska 

Anna Wendzikowska przyzwyczaiła widzów do tego, że mocno podkreśla oczy i kości policzkowe. Na co dzień nie pokazuje się też w okularach. Teraz jednak prezenterka zaprezentowała się w domowej wersji. 

Anna WendzikowskaAnna Wendzikowska Fot. Instagram/aniawendzikowska ; KAPIF

Uczę się tego, że jestem wystarczająca. Nawet nieumalowana, nieuczesana, w okularach (których potrzebuję, choć rzadko noszę na co dzień), drugi dzień w tej samej bluzie, w domu, gdzie dzisiaj akurat dość bezproduktywnie spędzam czas. Nie muszę wypełniać kolejnych zadań, żeby być wystarczająca. Czasami mogę odpocząć - tego też się uczę. Jestem wystarczająca nawet jak powiem coś głupiego, jak coś mi się nie uda i jak popełnię błąd. To trudna nauka - napisała na Instagramie. 

Agata Młynarska 

Agata Młynarska również raz po raz udowadnia, że nie ma dla niej tematów tabu. Dziennikarka mówi o swoich problemach ze zdrowiem, ale też zachęca kobiety do samoakceptacji. Widać, że kocha siebie w każdej wersji. Tej nieumalowanej również.

Agata MłynarskaAgata Młynarska instagram.com/ agata_mlynarska ;KAPIF

Na tych zdjęciach widzicie mnie bez filtru. Dłuższy czas nie odwiedzałam fryzjera, kosmetyczki, speców od urody i dobrego wyglądu. Uwagę mam zwróconą ku sobie i temu, jak zadbać o ciało, które złośliwie, nie chce mi odpuścić bólu. Sporo energii zabiera mi poranne ogarnięcie siebie. I okej, zaakceptowałam to - napisała na Instagramie. 

Katarzyna Cichopek

Katarzyna Cichopek raczej nie pokazuje się bez makijażu. Jednak prezenterce zdarza się nagrywać relacje, na których pokazuje, jak nakłada wieczorną pielęgnację. Bez grama kolorowych kosmetyków na twarzy prezentuje się też na InstaStories wówczas, gdy nadaje po treningu. 

Katarzyna CichopekKatarzyna Cichopek Fot. Instagram/katarzynacichopek ; KAPIF

Marina 

Marina zdecydowanie częściej powinna chwalić się kadrami, na których widać, jak prezentuje się zaraz po przebudzeniu. Wokalistka w naturalnej wersji wygląda olśniewająco. Nawet potargane włosy dodają jej uroku. 

MarinaMarina Fot. Instagram/ marina_official ; kapif

Sylwia Bomba 

Sylwia Bomba uwielbia mocne makijaże. W takich prezentuje się w programie "Gogglebox. Przed telewizorem", na ściankach czy instagramowych zdjęciach. Jakiś czas temu pokazała się bez makijażu.

Sylwia BombaSylwia Bomba Fot. Instagram/ sylwiabomba/ Kapif

Wyznała wówczas: 

Kiedyś bym nigdy się tak nie pokazała, nie wyszłabym nawet z domu. Dzisiaj moja pewność siebie wynika z zupełnie z czegoś innego niż makijaż na twarzy, co nie zmienia faktu, że makijaż uwielbiam.

Ostatnio celebrytka znów pokazała się w naturalnej odsłonie. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.