Świat nie mógł uwierzyć, że to się uda. A jednak! Pamiętacie początki Małgorzaty Rozenek i Radosława Majdana? A Pazurów?

Spora różnica wieku, zupełnie odmienne środowisko i styl życia, nie do końca stosowne relacje w pracy. Niektóre medialne pary nie miały łatwych początków. Bo - no właśnie - były medialne, wszyscy patrzyli im na ręce i trudno było uwierzyć, że się uda.

Pamiętacie początki związków Małgorzaty Rozenek i Radosława Majdana albo Edyty i Cezarego Pazurów? Nikt na początku nie wierzył, że doniesienia o ich pogłębionych relacjach są prawdziwe. W przypadku pierwszej pary, Małgosia raczej wcześniej była kojarzona głównie za sprawą związku z Jackiem Rozenkiem, z kolei Radosław miał za sobą sporo burzliwych i wolnych od zobowiązań relacji. Połączenie Edyty i Cezarego było nie mniej zaskakujące. 

Zobacz wideo Rewanż Radosława Majdana. Tym razem to on wyrwał żonie telefon

Antoni Królikowski i Joanna OpozdaAntoni Królikowski i Joanna Opozda znowu razem? W sieci zdjęcia ze wspólnego wyjazdu

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan. Tym parom nie dawano szans

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan pierwszy raz pozowali razem na premierze filmu "Mój Biegun" w październiku 2013 roku. Wtedy jednak mało kto podejrzewał ich o romans. Plotki pojawiły się dopiero wtedy, gdy parę przyłapano razem w kinie, a później restauracji. Potem przez jakiś czas mówiło się, że Rozenek rzuciła Majdana, bo bała się o swoją reputację. Najwyraźniej jednak "Perfekcyjna" nie przestraszyła się złej sławy Majdana i faktu, że swego czasu był mężem Dody. Dziś trudno wyobrazić sobie ich w związkach z kimś innym. Pysiula i Pączek to nierozłączny duet.

Małgorzata Rozenek, Radosław MajdanMałgorzata Rozenek, Radosław Majdan ONS

Edyta i Cezary Pazura. Tym parom nie dawano szans

Historia Edyty Pazury i Cezarego Pazury to istny scenariusz na film. Gdy się poznali, on był znanym aktorem, a ona 19-letnią studentką pracującą w pociągu. I właśnie tam się poznali. W środowisku żartowano, że fascynacja szybko minie i Pazura zwiążę się z kimś "na poważnie". Okazało się, że taką relacją była właśnie ta z Edytą. Na przekór wszystkim wzięli ślub i dziś tworzą rodzinę.

Cezary i Edyta PazuraCezary i Edyta Pazura KAPIF

Joanna Opozda i Antek Królikowski. Tym parom nie dawano szans

Związek Joanny Opozdy i Antka Królikowskiego, odkąd po raz pierwszy publicznie pojawili się razem, wzbudzał duże zainteresowanie mediów. Zostali parą zaraz po rozstaniu aktora z niejaką Kasią, a lista byłych dziewczyn Królikowskiego była naprawdę długa. Jeszcze kilka tygodni temu wydawało się, że Opozda również na dobre się na niej znalazła. Wszystko się jednak zmieniło - wrócili do siebie i nie cichły doniesienia o ich zaręczynach. I teraz aktor faktycznie to potwierdził, pozdrawiając ze sceny swoją narzeczoną. Czy im się uda? To zapewne stanie się jasne dopiero za kilka lat, jednak sam fakt podjęcia tak ważnego kroku, jakim są zaręczyny, jest już sporym wyczynem. 

Joanna Opozda i Antek KrólikowskiJoanna Opozda i Antek Królikowski KAPIF

Zofia Zborowska i Andrzej Wrona. Tym parom nie dawano szans

Niecałe pół roku wcześniej Zofia Zborowska zakończyła pięcioletni związek ze swoim poprzednim partnerem, a już we wrześniu 2018 roku media rozpisywały się o jej relacji z Andrzejem Wroną. Byli razem na weselu, udało się nawet uwiecznić ich w czułych objęciach, ale chyba nikt nie był do końca przekonany, że aktorka i siatkarz stworzą coś na poważnie. Nie wierzyła w to zresztą sama Zborowska.

Pisaliśmy ze sobą, ale ja sobie robiłam z niego jaja. On tak fajnie to odbijał i jak tydzień później mnie zaprosił na randkę, to ja myślę, że on był przekonany, że ja go wyśmieję. Potem była druga randka, o dwunastej w nocy wyszliśmy z moim psem, a potem były urodziny Anki i Roberta Lewandowskiego. Byliśmy tam jako single, osobno. Byłam ciekawa jak się będzie zachowywał. I tam się pierwszy raz pocałowaliśmy - przyznała aktorka w rozmowie z Izabelą Janachowską.

Zofia Zborowska i Andrzej WronaZofia Zborowska i Andrzej Wrona ONS

Zobacz też: Zofia Zborowska z mężem pobrali się po roku, pierwszy raz całowali na imprezie u "Lewych", teraz zostaną rodzicami

Agata i Piotr Rubikowie. Tym parom nie dawano szans

Agata Rubik i Piotr Rubik poznali się w 2005 roku. On był u szczytu sławy, ona stawiała pierwsze kroki w modelingu. Starszy o osiemnaście lat kompozytor był na finałowym występie Miss Polonia i od razu zauroczył się nastoletnią wówczas Agatą. 

Piotr wyczuł chyba moją niepewność, bo powiedział, że dla niego jestem najpiękniejsza bez względu na wynik wyborów. Kiedy więc konkurs się zakończył, wysłałam mu mejla z podziękowaniem. Odpisał. Wyznał, że strasznie się ucieszył, bo szukał ze mną kontaktu, przeglądał książkę telefoniczną, ale nie mógł mnie znaleźć - wspominała Agata po czasie.

Rozwój ich związku nie należał do najłatwiejszych - Agata rozpoczęła studia dziennikarskie w swoim rodzinnym mieście i nie mogła zbyt często pojawiać się w Warszawie, gdzie mieszkał Rubik. Muzyk przeprowadził się więc na jakiś czas do Wrocławia i wynajął apartament, by być blisko ukochanej. Od początku spekulowano, że ich związek skazany jest na porażkę. Dziś tworzą rodzinę i udowadniają, że są dla siebie stworzeni. 

Agata i Piotr RubikowieAgata i Piotr Rubikowie KAPIF

Zosia Zborowska, Andrzej WronaZosia Zborowska i Andrzej Wrona byli razem na weselu. Czyżby zostali parą?

Natasza Urbańska i Janusz Józefowicz. Tym parom nie dawano szans

Związek Nataszy Urbańskiej i Janusza Józefowicza od samego początku nie mógł liczyć na przychylność. Para poznała się, gdy nastoletnia aktorka trafiła do Teatru Buffo, w którym zarządzał właśnie Józefowicz. I choć miłość między nimi wybuchła dużo później, zwracano uwagę na niestosowność tej relacji, nawiązanej zresztą w pracy. Na przekór wszystkim Natasza i Janusz pobrali się w 2008, a w grudniu tego samego roku na świat przyszła ich córka. I do dziś są razem. 

Natasza Urbańska i Janusz JózefowiczNatasza Urbańska i Janusz Józefowicz KAPIF

Więcej o: