'Taniec z gwiazdami''. Ilona Krawczyńska wystąpi na parkiecie Polsatu. Kim jest uczestniczka?

Kim jest Ilona Krawczyńska, którą zobaczymy w nowej edycji ''Tańca z gwiazdami''? Influencerka i dziennikarka znana z programów Polsatu zdobywa coraz większą popularność. Udział w popularnym show z pewnością wzmocni ten trend.

Ilona Krawczyńska. Kto to jest? 

Kim jest Ilona Krawczyńska? Influencerka i dziennikarka stała się znana szerszemu gronu widzów przede wszystkim dzięki programowi ''Farma'' emitowanemu na Polsacie. Jest jedną ze współprowadzących tej audycji. 

Co jeszcze wiemy o Ilonie Krawczyńskiej? Pochodzi z Wielkopolski, ale studiowała w Łodzi. W 2014 r. została Miss Ziemi Łódzkiej i jedną z finalistek konkursu Miss Polonia. W 2015 reprezentowała nasz kraj w konkursie Miss Bikini Universe. 

Po tych sukcesach dała się poznać jako influencerka. Wraz z siostrą Mileną założyły bloga ADiHD z tematyką lifestyle. Chociaż obecnie konto sióstr na Instagramie obserwuje przeszło 275 tys. osób, to Ilona Krawczyńska stała się znana szerszej publice dzięki programowi ''Farma'' emitowanemu na początku 2022 r., który współprowadzi z Marceliną Zawadzką. Obecnie planowana jest druga edycja show, które spośród osób wychowanych w mieście ma wyłonić Super Farmera i zwycięzcę 100 tys. zł. Ilona Krawczyńska ukończyła studia poświęcone dziennikarstwu i PR. Wraz z siostrą pełni rolę ambasadorki kilku firm działających w branżach odzieżowej i kosmetycznej. 

Krzysztof Rutkowski"TzG". Krzysztof Rutkowski rozważa wycofanie się z show? "Brałem to pod uwagę"

Ilona Krawczyńska - wiek

W jakim wieku jest Ilona Krawczyńska? Uczestniczka 13 edycji ''Tańca z gwiazdami'' urodziła się 23 września 1992 r. Niedługo będzie więc świętować swoje 30 urodziny. 

Zobacz wideo Edyta Herbuś zostanie jurorką „Tańca z Gwiazdami"? Jasna deklaracja

Ilona Krawczyńska - dzieci

Czy Ilona Krawczyńska ma dzieci? W przeciwieństwie do swojej siostry nie posiada jeszcze własnego potomstwa. Nic nie wiadomo też o tym, czy posiada chłopaka.

Ilona Krawczyńska - siostra

Kim jest siostra Ilony Krawczyńskiej? Chodzi o Milenę, która jest od niej o 3 lata starsza. Obie prowadzą wspomniane już konto ADiHD na Instagramie, które poświęcone jest tematyce lifestyle. Oprócz tego profilu siostry działają również na TikToku. Mają tam ponad 1 milion polubień. 

''Taniec z gwiazdami'' 2022 - Ilona Krawczyńska 

Ilona Krawczyńska w 2022 r. weźmie udział w 13. edycji ''Tańca z gwiazdami''. Premierowy odcinek już 29 sierpnia o godz. 20.00. Wyemituje go Polsat. 

Taniec z Gwiazdami. Natalia Janoszek i Rafał Maserak"TzG". Janoszek i Maserak w pocie czoła przed premierowym odcinkiem. "Trenujemy"

Ilona Krawczyńska - partner

Kto będzie partnerem Ilony Krawczyńskiej w programie? Piękna modelka i prezenterka zatańczy z Robertem Rowińskim. Urodzony w 1984 r. tancerz zadebiutował w ''Tańcu z gwiazdami'' w 2006 r. Partnerował m.in. Monice Pyrek, Halinie Mlynkovej i Aleksandrze Szwed.

Zobacz też: Piotr Galiński był uwielbianym jurorem "Tańca z gwiazdami", ale 12 lat temu zniknął z mediów. Czym się dziś zajmuje?

Więcej o: