Magdalena Soszyńska była ulubienicą widzów w "Tańcu z Gwiazdami". Nie pojawia się już na ekranie. Tak dziś wygląda

Magdalena Soszyńska, znana z programu "Taniec z Gwiazdami", już od dawna nie jest kojarzona tylko z popularnym show. Dziś udziela się głównie na Instagramie, gdzie pokazuje codzienne życie.

Magdalena Soszyńska sławę zyskała dzięki udziałowi w programie "Taniec z Gwiazdami". Tancerka była weteranką tanecznego programu i wystąpiła w 11. edycjach. Soszyńska debiutowała na parkiecie show w 2005 roku, w pierwszej polskiej edycji programu. Jej partnerami tanecznymi byli m.in. Mariusz Pudzianowski, Andrzej Gołota czy Paweł Nastula. Dostawała "trudne przypadki", dzięki czemu zyskała miano "trenerki od zadań specjalnych". Tancerka zakończyła przygodę z show w 2016 roku. Założyła markę odzieżową i prężnie działa na Instagramie.

Zobacz wideo Joanna Krupa jurorką w "Tańcu z Gwiazdami"? Tak zareagowała na pytanie reportera

Jak dziś wygląda Magdalena Soszyńska i czym się zajmuje?

Po sukcesie show, tancerką i jej życiem prywatnym zaczęły interesować się media. W 2007 roku poślubiła tancerza i choreografa Pawła Michnę. Na ślubie pary pojawili się również fotoreporterzy. Z mężem doczekała się syna Juliana, którego urodziła w 2009 roku. W 2016 roku tancerka rozstała się z partnerem. W tym samym roku odeszła też z tanecznego show. Po życiowych zawirowaniach powróciła do rodzinnego Gdańska, gdzie otworzyła szkołę tańca. Jej obecnym ukochanym jest Krzysztof Hillar, z którym ma pięcioletnią córkę Amelię. 

 
 

Na Instagramie tancerka wstawia dużo zdjęć z egzotycznych podróży, w które zabiera rodzinę.

 

Soszyńska obecnie jest blondynką, a znany widzom uśmiech towarzyszy jej na każdym kroku.

 

Magdalena Soszyńska założyła drugie konto na Instagramie, które nazywa się @rodzina_z_odzysku. Tancerka razem z mężem tworzą tzw. patchworkową rodzinę. Na profilu pokazują chwile we czwórkę, a także prowadzą warsztaty. Napisali też wspólnie książkę pt. "Po pierwsze miłość". Soszyńska jest również właścicielką marki odzieżowej.

 

Taniec nadal towarzyszy jej w codziennym życiu.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.