Agnieszka Kotońska zapytana o udział w "Tańcu z Gwiazdami". Odpowiedź wiele zdradza

Fani chętnie zobaczyliby Agnieszkę Kotońską na parkiecie "Tańca z Gwiazdami". Gwiazda "Gogglebox" zdradziła, czy chciałaby spróbować swoich sił w polsatowskim show.

Już niebawem na antenie Polsatu zadebiutuje 13. edycja "Tańca z Gwiazdami". W nowym sezonie wystąpią między innymi: Maja Włoszczowska, Michał Mikołajczak, Łukasz Płoszajski, Natalia Janoszek czy Krzysztof Rutkowski. Podczas jesiennej odsłony po raz pierwszy zobaczymy na parkiecie parę jednopłciową. Jacek Jelonek zatańczy z Michaelem Danilczukiem, który brał udział w brytyjskim programie "The Greatest Dancer". Okazuje się, że fani formatu chętnie zobaczyliby także taneczne zmagania Agnieszki Kotońskiej. Celebrytka zdradziła, co myśli o udziale w show.

Zobacz wideo Agnieszka Kotońska z "Gogglebox" pokazała fragment filmu z wesela

Agnieszka Kotońska zapytana o udział w "Tańcu z Gwiazdami". Jej odpowiedź wiele zdradza

Agnieszka Kotońska zyskała popularność dzięki udziałowi w programie "Gogglebox. Przed telewizorem". Jej barwny styl, osobowość i bezpretensjonalne zachowanie sprawiły, że szybko stała się ulubienicą widzów. Gwiazda TTV jest bardzo aktywna również w mediach społecznościowych. Ostatnio zorganizowała na Instagramie serię Q&A, podczas której odpowiadała na pytania fanów. Internauci chcieli wiedzieć, czy Agnieszka pojawi się w "Tańcu z Gwiazdami". Bohaterka "Gogglebox" zdradziła, że na razie jest bardzo zapracowana, jednak nie wyklucza takiej możliwości.

Kochana, w tym roku naprawdę dużo się dzieje. Przed nami "99 - gra o wszystko" i "Gogglebox. Przed telewizorem", fantastyczne programy, wszystko w TTV. Moja stacja oferuje mi naprawdę mega przygodę życia. Może kolejną edycję. W tym roku brak czasu na wszystko - napisała na InstaStories celebrytka.

Agnieszka KotońskaAgnieszka Kotońska Instagram/ agnieszkakotonska

Chcielibyście zobaczyć Agnieszkę Kotońską na parkiecie "Tańca z Gwiazdami"?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.