"Taniec z Gwiazdami". Wiadomo, kto będzie partnerował Jackowi Jelonkowi. Przyleciał z Anglii

W nowej edycji "Tańca z Gwiazdami" po raz pierwszy na parkiecie pojawi się para jednopłciowa. Produkcja znalazła partnera dla Jacka Jelonka. To tancerz, który ma na swoim koncie duże sukcesy w brytyjskiej telewizji.

Już 29 sierpnia na antenie Polsatu zadebiutuje pierwszy odcinek nowej edycji programu "Taniec z Gwiazdami". Na parkiecie pojawi się jedenaście nowych gwiazd, a towarzyszyć im będą profesjonalni tancerze. Zaprezentowane umiejętności doprowadzą jedną z par do wygranej - tegoroczna walka o tytuł nie będzie łatwa, biorąc pod uwagę tak różnorodną listę uczestników. Produkcja nie tylko zaangażowała nowych tancerzy, ale także po raz pierwszy w historii polskiej telewizji zobaczymy parę dwóch mężczyzn.

Zobacz wideo Taniec z Gwiazdami - Agnieszka Radwańska o jury

"Taniec z Gwiazdami". Jacek Jelonek w parze jednopłciowej. Wiadomo, kto będzie mu partnerował

Już w ostatni poniedziałek sierpnia obejrzymy pierwszy odcinek nowej edycji "Tańca z gwiazdami". W tegorocznym show nie zabraknie barwnych postaci. Wśród nich znajdzie się brytyjski tancerz Michael Danilczuk, który popularność zyskał dzięki programowi "The Greatest Dancer", w którym jurorką była m.in. Cheryl Cole. Tam wystąpił wraz ze swoją życiową partnerką Jowitą Przystał, która także jest profesjonalną tancerką i odniosła sukces na międzynarodowych scenach. Są razem na parkiecie i w życiu. Wspólnie występowali na całym świecie, w tym na Broadwayu.

Jak się okazuje, tancerz będzie tworzył sceniczną parę z Jackiem Jelonkiem, znanym z randkowego show emitowanego w serwisie Player.pl  "Prince Charming".

Pierwsza w Polsce męska para rozpoczęła już intensywne treningi i przygotowuje się do pierwszego odcinka nowej edycji. Model przyznaje jednak, że na początku nie do końca chciał uwierzyć w propozycję stacji.

Na początku myślałem, że to żart. Jednak gdy Kasia, która jest w produkcji programu, powiedziała mi, że naprawdę chcą, bym zatańczył, to bardzo się ucieszyłem. Cieszę się, że Polsat to kolejna duża stacja telewizyjna, która chce edukować społeczeństwo i budować pozytywny obraz osób LGBT w Polsce - powiedział Jacek Jelonek w rozmowie z WP Gwiazdy.

Dodał, że w ramach przygotowań do programu obejrzy ostatnią brytyjską wersję programu, w której również pojawiła się para męsko-męska.

"Taniec z Gwiazdami". Kto wystąpi w 13. edycji?

W 13. edycji "Tańca z Gwiazdami", oprócz Jacka Jelonka, na parkiecie pojawią się: Karolina Pisarek, Krzysztof Rutkowski, Maja Włoszczowska, Natalia Janoszek, Ilona Krawczyńska, Jamala, Michał Mikołajczak, Agnieszka Litwin, Wiesław Nowobilski i Łukasz Płoszajski. Tegoroczna edycja będzie wyjątkowa, i inna niż poprzednie. Stacja Polsat stawia na nowe twarze także wśród tancerzy - poznasz ich, przeglądająć powyższą galerię.

 
 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.