Jacek Jelonek w "Tańcu z Gwiazdami". Wystąpi w parze z facetem!

Od momentu potwierdzenia kolejnej edycji "Tańca z Gwiazdami", co jakiś czas pojawiają się nazwiska uczestników, którzy wezmą udział w show. Jedną z gwiazd, która spróbuje sił na parkiecie, jest Jacek Jelonek.

Taneczne show "Taniec z Gwiazdami", choć emitowane z trzyletnią przerwą od 2005 roku, wciąż nie traci popularności. W czerwcu media obiegła informacja, że na jesieni rozpocznie się kolejna edycja programu. Ze względu na liczbę znanych nazwisk, które mają już za sobą popisy na parkiecie, skompletowanie grupy uczestników wcale nie jest łatwym zadaniem. Pojawiają się jednak coraz to nowe doniesienia na temat osób, które zobaczymy w tanecznej roli. Wśród nich ma się znaleźć pierwszy polski "Prince Charming", czyli Jacek Jelonek

Zobacz wideo Związek Oliwera Kubiaka i Jacka Jelonka jest na pokaz? "Podpiszesz aneks"

Kolejna edycja "Tańca z Gwiazdami" już jesienią. Wśród uczestników ma się pojawić Jacek Jelonek

Wśród potwierdzonych nazwisk kolejnej edycji "Tańca z Gwiazdami", jak dotąd pojawił się aktor Michał Mikołajczak, Magda Mołek oraz najsłynniejszy polski detektyw bez licencji, Krzysztof Rutkowski. Teraz serwis Pomponik.pl poinformował o tym, że udział w programie zamierza także wziąć Jacek Jelonek. 

Taniec z GwiazdamiByła gwiazda "Dzień dobry TVN" w "Tańcu z Gwiazdami"! Wyciekły też inne nazwiska

Model znany jest publiczności za sprawą udziału w randkowym show "Prince Charming", będącym pierwszym polskim formatem tego typu w polskiej telewizji. Co więcej, na parkiecie "Tańca z Gwiazdami" zamierza ponoć wystąpić w parze z mężczyzną. 

 

Choć w naszym kraju może uchodzić to za kontrowersyjne, w zagranicznych edycjach programu pary jednopłciowe nie są niczym nowym. W 2020 roku w wydaniu brytyjskim zatańczyła bokserka Nicola Adams w parze z Katyą Jones, z kolei rok później olimpijczyk w skokach do wody Tom Daley z komikiem Allanem Carrem. 

Iwona Pavlović, Beata TyszkiewiczSpytano Iwonę Pavlović, co słychać u Tyszkiewicz. Nie gryzła się w język. W punkt!

Ma szansę na wygraną?

Więcej o: