Była gwiazda "Dzień dobry TVN" w "Tańcu z Gwiazdami"! Wyciekły też inne nazwiska

Wyciekły nazwiska kolejnych uczestników najbliższej edycji "Tańca z Gwiazdami". Wśród nich jest była gwiazda stacji TVN.

Więcej informacji i ciekawostek z życia gwiazd znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl.

Niedawno do mediów przedostała się informacja o udziale Krzysztofa Rutkowskiego w kolejnej edycji "Tańca z Gwiazdami". Teraz "Super Express" odkrył nazwiska kolejnych uczestników programu. Wśród nich jest była gwiazda konkurencyjnej stacji.

Zobacz wideo Iwona Pavlović wspomina Zbyszka Wodeckiego. "Cały czas nie wierzę, że go nie ma"

Wyciekły zaskakujące nazwiska uczestników kolejnej edycji "Tańca z Gwiazdami"

Poza Krzysztofem Rutkowskim w najbliższej edycji tanecznego show emitowanego w telewizji Polsat wystąpić ma Magda Mołek. Co ciekawe, była dziennikarka prowadziła wiele lat temu show w TVN-ie.

Swoich sił na parkiecie ma spróbować także aktor Łukasz Płoszajski, który doskonale jest znany widzom serialu "Pierwsza miłość" oraz kolarka Maja Włoszczowską, która w 2018 roku wystąpiła w "Agencie Gwiazdy". Ponadto w środę wieczorem Polsat potwierdził udział Ilony Krawczyńskiej - współprowadzącej show "Farma".

Przypomnijmy, poza Krzysztofem Rutkowskim media wcześniej informowały również o dołączeniu do programu Michała Mikołajczyka. W jego przypadku negocjacje miały się przeciągać, a sam aktor nie był do końca przekonany, czy jest gotowy na to wyzwanie. W końcu zgodził się wystąpić w programie, jednak zażądał bardzo wysokiego honorarium. Według Pomponika za jeden odcinek ma otrzymać 20 tys. złotych. Nowa edycja "Tańca z Gwiazdami" zapowiada się ekscytująco.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.