Maja i Grzegorz Hyży zaczynali od wspólnych występów w "X-Factor". Rozstali się, a teraz czeka ich batalia sądowa

Grzegorz i Maja Hyży byli uczestniczkami programu typu talent show. W "X-Factor" początkowo jako małżeństwo wspólnie wystąpili na scenie, jednak po zakończeniu programu media obiegła wiadomość o ich rozwodzie. Jak wyglądały ich początki związku?

Maja i Grzegorz Hyży wzięli udział w trzeciej edycji programu "X-Factor". Szybko podbili serca widzów nie tylko talentem wokalnym, ale i wizerunkiem zgranego małżeństwa. Dziś łączy ich tylko wspólne nazwisko i dwójka dzieci. Jak wyglądały początki ich związku? Zapowiadało się, że razem mogą zostać następną po Majdanach "power couple". 

Zobacz wideo Maja Hyży znów zabrała głos: Milczałam dla dobra dzieci

Agnieszka Kaczorowska z rodzinąMaciej Pela, mąż Agnieszki Kaczorowskiej, odniósł się do afery z jej udziałem

Grzegorz i Maja Hyży - historia związku 

Zarówno Maja, jak i Grzegorz Hyży od najmłodszych lat byli związani z muzyką. Poznali się na imprezie karaoke w Poznaniu i od razu między nimi zaiskrzyło. Nie zwlekali ze ślubem i stanęli na ślubnym kobiercu 27 sierpnia 2011. Maja wówczas miała zaledwie 23 lata. Pół roku później doczekali się bliźniaków - synów Wiktora i Alexandra, którzy przyszli na świat pod koniec lutego 2012 roku. 

W 2014 roku postanowili spróbować swoich sił w popularnym talent show "X-Factor". Małżeństwo trafiło do oddzielnych grup i musiało ze sobą rywalizować - Maja pożegnała się z show w odcinku półfinałowym, a Grzegorz zajął drugie miejsce, co otworzyło mu drzwi do medialnej kariery. Wiele osób uważa, że to było gwoździem do zakończenia ich związku. Spostrzegawczym widzom nie umknął fakt, że już podczas finałowego odcinka show Grzegorz nie miał na sobie obrączki.

Maja i Grzegorz Hyży - związki po rozwodzie 

Krótko po zakończeniu programu wyszło na jaw, że ich małżeństwo rzeczywiście zakończyło się. Rozwiedli się kilka miesięcy po udziale w "X-Factorze". Po tym czasie Grzegorz zaczął być widywany w towarzystwie prezenterki Agnieszki Popielewicz (teraz Hyży). Maja w mediach społecznościowych przekonywała, że kibicuje nowemu związkowi byłego męża. Na początku 2015 roku Grzegorz i Agnieszka się zaręczyli. Zdecydowali się na rzymski ślub i powiedzieli sakramentalne "tak" 17 lipca 2015 w Pałacu Senatorskim na Kapitolu.

 

Pojawiały się komentarze, że dziennikarka rozbiła małżeństwo Hyżych. Agnieszka wydała oświadczenie na Instagramie:

Chciałabym już ostatni raz odnieść się do ostatnich komentarzy, publikacji dotyczących naszego życia prywatnego, a przede wszystkim początków naszej znajomości. Nikt nikomu nikogo NIE UKRADŁ, nikt nikomu NIE ROZBIŁ rodziny, nikt dla nikogo NIE ODSZEDŁ, nikt nie budował szczęścia na czyimś nieszczęściu, nikt NIE JEST ZŁYM ojcem lub matką - napisała.

Maja przez jakiś czas pozostała singielką. Po rozwodzie związała się z biznesmenem Mateuszem Wesołowskim, jednak związek ten nie przetrwał próby czasu. Z czasem Hyży zaczęła spotykać się z tajemniczym Konradem, którego poznała na swoim osiedlu. Przypadkowe spotkanie doprowadziło do związku, a para doczekała się niedawno córki, której dali na imię Antosia. Piosenkarka przyznała, że zakochała się w nim od pierwszego wejrzenia. 

 

Konflikt pomiędzy Grzegorzem a Mają Hyży 

Kilka lat temu Maja udzieliła wywiadu, w którym wyznała, że ma problemy z wyegzekwowaniem alimentów od ojca swoich dzieci. Z czasem wokalistka gorzkich słów w stronę byłego męża było tylko coraz więcej. Pod koniec kwietnia publicznie skomentowała relacje z Grzegorzem - oskarżyła go o nękanie. Mimo upływu lat konflikt pomiędzy nimi przybiera na sile. Wokalista zaznaczył, że zarzuty Mai są kłamliwe i spór przeniesie się na salę sądową.

Patrycja Sołtysik i Andrzej SołtysikPatrycja Sołtysik opublikowała zdjęcie w nowej fryzurze. Andrzej jest bardzo zadowolony

Wygląda na to, że byli małżonkowie rozmawiają ze sobą obecnie wyłącznie w sądzie i w otoczeniu prawników, choć Maja co jakiś czas relacjonuje sprawy prywatne w mediach społecznościowych.