Mąż Agnieszki Kaczorowskiej odniósł się do afery z jej udziałem. "Ostatnio usłyszałem, że gdzieś zniknąłem". Aktorka poruszona

Agnieszka Kaczorowska w każdej sytuacji może liczyć na wsparcie męża. Tak jest i tym razem, kiedy jej wpis o "modzie na brzydotę" rozpętał burzę.

Agnieszka Kaczorowska kilka dni temu dodała wpis, w którym podzieliła się swoimi przemyśleniami dotyczącymi "mody na brzydotę". Jej zdaniem wiele osób specjalnie się oszpeca. Na wpis zareagowały m.in. kobiety związane z show-biznesem, w tym np. Zofia Zborowska czy Dorota Szelągowska. Spadła na nią ostra krytyka, a teraz głos zabrał jej mąż, Maciej Pela.

Zobacz wideo Agnieszka Kaczorowska odpowiada na krytykę

Agnieszka Kaczorowska może liczyć na męża

Maciej Pela dodał na Instagramie zdjęcie z żoną oraz z ich córką Emilką. Mężczyzna nie jest tak aktywny w mediach społecznościowych jak żona, do czego odniósł się na początku wpisu:

Małgorzata Rozenek zdradziła, jak dowiedziała się o ciążyMałgorzata Rozenek wspomina czas ciąży. Zdradziła, jak się o niej dowiedziała

Ostatnio usłyszałem, że gdzieś zniknąłem. To prawda… zniknąłem z jednego świata, żeby pojawić się w innym. I tej w nowej rzeczywistości odnalazłem swoją drogę, którą chcę iść do końca życia. Trzy lata temu zostałem mężem. Dwa lata temu ojcem. A w tym roku przyjdzie na świat nasza druga córeczka. Rok po roku podążam swoją ścieżką, pielęgnując w sobie największą z wartości - rodzinę - napisał.
 

Następnie skomentował to, co się dzieje w ostatnim czasie wokół jego żony. Zapewnił, że zawsze może ona na niego liczyć:

Najważniejsze w tej podróży jest to, że nie odbywam jej samotnie. Każdego dnia jest przy mnie moja najcudowniejsza Aga. I choć ten szlak jest kręty, prowadzi raz w górę, raz w dół, można potknąć się, czy wejść w sam środek burzy, to nie sprawia nam trudności, bo zawsze jesteśmy dla siebie wsparciem. A dziś, pośród szalejącej wichury, powiem tylko - kochanie jestem!

Podziękował jej także za "każdy dzień, bezwarunkowe uczucie, cudowną córkę i za to, jak dba o nowe życie, które nosi pod swoim sercem". Agnieszka Kaczorowska odniosła się do jego wyznania.

Ktoś tu mnie chce porządnie wzruszyć. Udało ci się - zwróciła się do męża.

Grzegorz Sobieszek / Olga FryczByły partner Olgi Frycz komentuje jej ciążę. "Jesteś bardzo dzielna"

Internauci komentują to, co zrobił Maciej Pela. Piszą, że można się nie zgadzać z poglądami Kaczorowskiej, ale z pewnością ma u boku kochającego i wspierającego męża. Twierdzą, że "właśnie tak to powinno wyglądać".

Więcej o: