Patrycja Sołtysik opublikowała zdjęcie w nowej fryzurze. "Jak milion dolarów". Andrzej Sołtysik jest z tej zmiany bardzo zadowolony

Patrycja Sołtysik może pochwalić się pięknymi, długimi, ciemnymi włosami. Ostatnio blogerka zaskoczyła swoich fanów zmianą fryzury.

Patrycja Sołtysik z wykształcenia jest magistrem kulturoznawstwa, jednak wybrała inną drogę zawodową. Od kilku lat prowadzi profil na Instagramie, gdzie pokazuje kadry ze swojej codzienności oraz dzieli się kulisami macierzyństwa. Patrycja prowadzi bloga, na którym publikuje wpisy o tematyce lifestylowej. Chwali się swoimi stylizacjami, relacjonuje podróże, opowiada o wychowaniu syna. Niedawno zaskoczyła obserwatorów, publikując zdjęcie w nowej fryzurze

Andrzej i Patrycja Sołtysikowie u Izabeli JanachowskiejSołtysikowie mieli sporo wpadek na ślubie. A zaręczyny? Mało romantyczne

Zobacz wideo

Patrycja Sołtysik ma nową fryzurę

Patrycja Sołtysik na swoim profilu na Instagramie opublikowała zdjęcie, na którym ma grzywkę. W ten sposób pochwaliła się nową fryzurą. We wpisie zaznaczyła, że jej mąż, Andrzej Sołtysik, jest z tej zmiany bardzo zadowolony. Widać, że Patrycja również świetnie czuje się w nowej odsłonie.

Taka zmiana... a raczej powrót do grzywki po dziesięciu latach... Ku radości mojego męża i Oli, która wreszcie mogła zmienić coś w mojej fryzurze. Jak oceniacie efekt?
 

W komentarzach posypały się komplementy. Obserwatorki są zachwycone metamorfozą Patrycji. Niektóre z nich myślały nawet, że blogerka opublikowała archiwalne zdjęcie z czasów szkoły średniej.

Dla mnie bosko, pani Patrycjo. Świetna zmiana!
Bardzo ładnie, taka grzywka mi się bardzo podoba.
W pierwszej chwili myślałam, że wstawiła pani stare zdjęcie np. ze szkoły średniej. No zmiana na wielki plus. Młodo i pięknie.
Nie wiedziałam, że w zmianie fryzury (powrót do grzywki) jest taka siła i się wygląda jak milion dolarów.

Co sądzicie o nowej fryzurze Patrycji Sołtysik?

Więcej o: