Maja i Grzegorz Hyży ROZWODZĄ SIĘ?! Przez X Factor?!

Małżeństwo z "X Factor" nie przetrwało.

Udział państwa Mai i Grzegorza Hyżych w muzycznym talent show "X Factor" był wyjątkowo interesujący. Musieli ze sobą rywalizować. Wszyscy myśleli, że para świetnie radziła sobie z całą sytuacją. Okazuje się jednak, że "X Factor" chyba źle wpłynął na ich relacje (Zobacz: W "X Factor" doszło do "ROZŁAMU" małżeństwa! Odpadła Maja Hyży!). Maja rozwodzi się ponoć z Grzegorzem!

Program rozbił ich małżeństwo. Oboje dotarli do półfinału show show gdzie stanęli naprzeciw siebie! Od tamtej pory, mimo że mają dwójkę dzieci, nie widzieli się - czytamy w "Życiu na gorąco".

Grzegorz Hyży, Maja Hyży, Patrycja KazadiEast News

W finale Grzegorz wystąpił bez obrączki, ale nikt nie pomyślał wtedy, że powodem jest rozpad małżeństwa. Oboje aktywnie udzielają się na Facebooku i faktycznie, ostatnie wspólne zdjęcie, jakie opublikowali, jest z 20 kwietnia.

maja hyzy, x factor, grzegorz hyżyScreen Facebook.com

To chyba naprawdę koniec ich związku. Maja zamieszkała w Warszawie. Grzegorz wrócił ponoć do rodzinnego Gniezna. Szkoda.

aga

Więcej o:
Komentarze (9)
Maja i Grzegorz Hyży ROZWODZĄ SIĘ?! Przez X Factor?!
Zaloguj się
 • anecia07

  Oceniono 148 razy 142

  szczerze sądziłam , że tak będzie chociaż im tego nie życzyłam w sumie nikomu tego nie życzę , ale takie programy niszczą ludzi , niestety taka jest prawda. któreś z nich poczuło się lepsze i na tym się kończy ... a szkoda

 • koja

  Oceniono 111 razy 99

  Jeśli to prawda to tak naprawdę nie kochali się. W prawdziwym uczuciu nie ma zazdrości o sukcesy czy pieniądze. Raczej radość i duma z ukochanej osoby.

 • dark_queen

  Oceniono 37 razy 15

  No normalnie jak dzieci w przedszkolu. On ma ładniejszą zabawkę, to ja się do niego już nigdy nie odezwę, bo zazdroszczę. Brak słów.

 • nocnymarek

  Oceniono 39 razy 11

  Szkoda bo Grzegorz to niezłe ciacho i szybko znajdzie pocieszenie.Rywalizacja w związku to nic dobrego.

 • nasmiewacz

  Oceniono 95 razy 9

  pomyslmy
  skoro Maja kolobrzezanka zamieszkuje w Wa-wie z 2ka dzieci to pewnie poznala Pana, ktory ja teraz dupczy (opiekuje sie nia), a Grzes wraca do rodzinnego miasta.

 • zbynio4

  Oceniono 20 razy 8

  Widac chłopak mocno przeżywa rozstanie - na jego profilu praktycznie same zdjecia jego "byłej" ... chłopie ogarnij się tyle kobiet wokół ciebie.

 • kikidee0

  Oceniono 52 razy 0

  Grzegorz to niezly sku...syn wiem co mowie dzieci mial w dupie
  Nie moglam patrzec na te jego fałszywą gębe jak udawal porzadnego i kochajacego tatusia i meza filmiki z x factor to jedyny okres gdy pod publike bawil sie z dziećmi

 • iwonnth

  Oceniono 6 razy -2

  Tak to jest...
  rywalizacja zawsze soje robi
  ciekawe czy gdyby On wygrał tę kasę to też by się rozwiedli

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX