Nowy "Hotel Paradise", gwiazdy w maskach i na morzu. TVN stawia na programy z celebrytami

Już wkrótce stacje telewizyjne wystartują z wiosennymi ramówkami. Na antenach TVN i TVN7 zobaczymy dobrze znane hity i kilka zaskakujących nowości. Jakie programy obejrzymy?

Więcej informacji na temat popularnych programów telewizyjnych znajdziecie na stronie Gazeta.pl

Zobacz wideo Klaudia El Dursi o diecie w "Hotelu Paradise"

Wiosną wszystkie stacje prezentują nowe ramówki. Niektóre stawiają na dobrze znane, sprawdzone formaty, inne zaskakują widzów nowościami. Co w tym roku przygotował TVN?

Wiosenna ramówka TVN - nowości

Tej wiosny stacja TVN szykuje dla widzów dwie nowości, które szybko mogą stać się hitami. Pierwsza z nich to muzyczne show "Mask Singer", w którym przebrane gwiazdy będą występować na scenie przed publicznością i jurorami-detektywami, których zadaniem będzie rozszyfrować tożsamość uczestnika. Zwycięzcą zostanie ten, któremu najdłużej uda się ukryć swoje personalia. W jury zasiądą: Kuba Wojewódzki, Julia Kamińska, Joanna Trzepiecińska i Karol Paciorek.

Kolejną nowością jest reality show "Przez Atlantyk". Sześciu śmiałków ze świata show-biznesu, w towarzystwie dwóch doświadczonych kapitanów, musi pokonać trasę, która rozpocznie się u podnóża Gran Canarii, a zakończy u wybrzeży Gwadelupy. W podróż życia wyruszą: Maja Hirsch, Antoni Królikowski, Natalia Przybysz, Renata Kaczoruk, Piotr "Liroy" Marzec i Zygmunt Miłoszewski. Na antenę wracają też dobrze znane produkcje: "Kuchenne rewolucje", "Milionerzy" i "Kuba Wojewódzki"

 

Wiosenna ramówka TVN7

Stacja TVN7 stawia na sprawdzone programy. Już 21 lutego na antenę powraca popularne randkowe reality show - "Hotel Paradise". To już piąta odsłona hitu. Tym razem uczestnicy będą walczyć o miłość i 100 tys. złotych w rajskiej Panamie. Wiosną TVN7 pokaże także kolejną edycję "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Data emisji matrymonialnego show nie została jeszcze podana. Wiadomo jednak, że na platformie Player pierwszy odcinek programu pojawi się już 22 lutego.

Więcej o:
Copyright © Agora SA