Bestsellery Empiku. Wieniawa i Lipnicka zaśpiewały hit Varius Manx. Opinie podzielone: Anitka cudownie, Julka niestety nie nadąża

Bestsellery Empiku 2021 wzbudziły w widzach wiele emocji. Oprócz przemówienia Maty na temat depenalizacji marihuany, duże emocje wzbudził również duet dwóch artystek: Julii Wieniawy i Anity Lipnickiej. Jak się okazuje, ich brawurowe wykonanie nie wszystkim się spodobało.

Więcej o Bestsellerach Empiku 2021 przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl.

Gala Bestsellery Empiku 2021 odbyła się 15 lutego 2022 roku i przyciągnęła na czerwony dywan wiele gwiazd ze świata sztuki i kultury. Najważniejsze wydarzenie kulturalne w Polsce od lat wzbudza w widzach ogromne emocje. Tym razem było podobnie! Imprezę poprowadzili m.in. Gabi Drzewiecka oraz Michał Szpak, który zadebiutował na scenie w zupełnie nowej roli. Nie zabrakło żartów, apelu znanego rapera odnośnie depenalizacji marihuany oraz... niecodziennego muzycznego duetu. Na scenie zaśpiewały Anita Lipnicka i Julia Wieniawa. Nie wszystkim słuchaczom ich wspólne wykonanie przypadło do gustu.

Zobacz wideo Wieniawa o relacji z Rozbickim. Padły mocne słowa

Anita Lipnicka i Julia Wieniawa na jednej scenie. Widzowie podzieleni

To połączenie kobiet show-biznesu, którego chyba nikt się nie spodziewał, zaskoczył internautów. Wokalistki zaśpiewały razem utwór Varius Manx - "Zanim zrozumiesz", co w świetle ostatnich wydarzeń, związanych z oskarżeniami o nadużycia, których mieli się dopuścić członkowie zespołu, można uznać za dość kontrowersyjny wybór.

Zobacz też: Varius Manx reaguje na oskarżenia Marty Kuszyńskiej. Głos zabrała też Kasia Stankiewicz

Część internautów zareagowała entuzjastycznie na wspólne wykonanie znanego hitu.

Wow dziewczyny! Bardzo klimatycznie.
Piękne wykonanie.
 

Niektórzy mieli jednak inne zdanie:

Anitka cudownie, Julka niestety nie nadąża.
Według mnie Julia nie nadaje się do śpiewu.
Wieniawa jest za cienka, żeby obok Lipnickiej. Boleśnie było słychać, jak brakuje jej skali (chociaż może brzmieć ładnie).

Co myślicie o wspólnym duecie artystek? Czy ich wspólne wykonanie "Zanim zrozumiesz" was poruszyło?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.