Bestsellery Empiku 2021. Widzowie zachwyceni tłumaczką języka migowego. Skradła show. "Pani widzę, że się dobrze bawi"

Bestsellery Empiku 2021 to wydarzenie, które wzbudza w oglądających wiele emocji. Tym razem zauważyliśmy, że internauci byli pod wrażeniem pracy tłumaczki języka migowego.

Więcej o Bestsellerach Empiku 2021 przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl.

Gala Bestsellery Empiku 2021 odbyła się 15 lutego 2022 roku i przyciągnęła na czerwony dywan wiele gwiazd ze świata kultury. Imprezę poprowadzili m.in. Gabi Drzewiecka oraz Michał Szpak, który zadebiutował na scenie w zupełnie nowej roli. Prowadzący rozmawiali za kulisami z Julią Wieniawą, Igo czy Żurnalistą. Pozytywne zamieszanie w mediach społecznościowych wywołała tłumaczka języka migowego, którą fani komplementowali w komentarzach.

Polecamy: Bestsellery Empiku 2021. Mata na scenie odniósł się do zatrzymania przez policję. Apelował o depenalizację marihuany

Zobacz wideo Gabi Drzewiecka szczerze o prowadzeniu "Big Brothera" po Woźniak-Starak

Tłumaczka języka migowego skradła show!

Kobieta zwróciła uwagę publiczności podczas transmisji na żywo. Tłumaczka radośnie tańczyła w rytm wyśpiewywanych przez artystów piosenek i widać było, że świetnie się przy tym bawiła. Jej zachowanie nie było wymuszone, a internauci nie szczędzili jej ciepłych słów. Byli zachwyceni jej pogodną naturalnością.

Tłumaczka języka migowegoTłumaczka języka migowego Screen / Bestsellery Empiku 2021

Rewelka pani od tłumaczenia migowego.
Pani od migowego widzę, że się dobrze bawi.
Kocham panią od migowego!

Tłumaczka języka migowegoTłumaczka języka migowego Screen / Bestsellery Empiku 2021

Mata wzbudził sensację podczas Bestsellerów Empiku 2021

Podczas gali Bestsellery Empiku Mata odebrał nagrodę za najlepszy album w kategorii "Rap i hip hop". Na scenie odniósł się do zatrzymania przez policję. Powiedział:

Dwa tygodnie temu zostałem złapany za posiadanie marihuany. Chciałem to skomentować i zdementować. To nie była akcja promocyjna. Po ciężkim dniu pracy pojechałem z kolegami na piłkę i chcieliśmy się wyluzować. Wtedy zostałem zatrzymany - powiedział.

Zobacz też: Bestsellery Empiku 2021. 50 mln głosów podliczone. Mata walczy o depenalizację marihuany w Polsce

Później artysta opowiedział się za depenalizacją marihuany:

Marihuana - cała Polska jest w niej zakochana. Chcę nagłośnić ten temat i dążyć do depenalizacji tego narkotyku w kraju. Dla wielu muzyków jest to inspiracja. Proszę fanów o przyłączenia się do walki o penalizację marihuany - powiedział.

Co myślicie o tłumaczce języka migowego? Także spodobał wam się jej sposób tłumaczenia? 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.