Grażyna Szapołowska w kostiumie kąpielowym zachwyca. Z gracją patrzy w dal. Prawdziwa dama!

Grażyna Szapołowska wyjechała na wakacje. Korzystając ze słońca, pozuje w białym kostiumie. Aktorka zachwyca niesamowitą formą.

Więcej ujęć z wakacji gwiazd znajdziesz na stronie Gazeta.pl

Zobacz wideo Biznesy gwiazd. Niektórym udało się odnieść sukces!

Grażyna Szapołowska jest ikoną polskiego kina. Jej spektakularne kreacje przeszły do historii kinematografii. W produkcjach takich, jak "Pan Tadeusz" Andrzeja Wajdy czy "Magnat" Filipa Bajona dała poznać się jako świetna aktorka. Jednak nigdy nie pozbyła się miana seksbomby. Wszystko za sprawą jej odważnych wystąpień w kultowych filmach. W "Zapachu ziemi" po raz pierwszy pojawiła się, eksponując swoje wdzięki. Choć był to jej debiut na dużym ekranie, wtedy rozpoczęło się jej gwiazdorskie życie, które trwa po dziś dzień. Fani wypatrują jej nie tylko w filmach, ale i w mediach społecznościowych.

Anna Głogowska, Mikołaj Roznerski Anna Głogowska komentuje związek z Mikołajem Roznerskim? Dodała wymowne nagranie

Grażyna Szapołowska na wakacjach. Pozuje w kostiumie

Grażyna Szapołowska cały czas zachwyca. Kobieta znająca własną wartość, nie obawia się pokazywać swojego ciała. Na jej Instagramie regularnie pojawiają się kadry z wakacji, które znajdziecie w naszej galerii. Aktorka znowu wybrała się na urlop, a na udostępnionej fotografii widać przejrzyste morze i egzotyczną palmę. Kożuch i rękawiczki zamieniała na kostium kąpielowy i okulary przeciwsłoneczne. Jak widać, aktorka zachwyca figurą, a pewność siebie dodaje jej blasku.

Szapołowska na wakacjachSzapołowska na wakacjach ig @grazyna_szapolowska

Szapołowska nie ukrywa, że czuje się świetnie we własnej skórze. O patent na znakomitą kondycję została zapytana w 2021 roku podczas rozmowy z "Faktem".

To długie spacery z psem w lesie. Potrafię dziennie pokonać nawet dziesiątki kilometrów. Każdemu polecam. Trzeba obcować z naturą - stwierdziła wówczas aktorka.

Poza świeżym powietrzem Grażyna Szapołowska stawia też na dobre książki, przespane noce i gimnastykę. 

Więcej o: