Maja Hirsch

Maja Hirsch

Maja Hirsch to polska aktora filmowa, serialowa oraz teatralna. Jest jedną z najbardziej wyrazistych osobowości na polskiej scenie filmowej. Widzowie telewizyjni kojarzą ją z licznych ról serialowych. Maja Hirsch aktywnie działa na rzecz promowania badań profilaktycznych kobiet.

Pełne imię i nazwisko: Maja Hirsch
Data urodzenia: 4 listopada 1977
Miejsce urodzenia: Warszawa
Zawód: aktorka
Rodzina: córka Maria
Facebook: facebook.com/pages/Maja-Hirsch/196946763808974

Maja Hirsch - rozwój kariery

Maja Hirsch urodziła się w 1977r. w Warszawie jako dziecko Rosjanki i Polaka. Już jako mała dziewczynka zdradzała duży talent aktorski. Maja Hirsch dostała się na Akademię Teatralną w Warszawie, którą ukończyła.
Jej debiut przed kamerami miał miejsce w 2000 roku. Zagrała w serialu "Dom" reżyserowanym przez Jana Lomnickiego. Następny epizod zagrała w popularnym serialu "Lokatorzy".
W 2001 roku Maja Hirsch została zaangażowana do roli Izy w serialu "M jak miłość". Widzowie z zapartym tchem śledzili jej perypetie przez kolejnych dziewięć lat. Rola ta przyniosła Mai popularność i otworzyła przed nią salony.
Następnie Maja Hirsch zagrała w filmie "Ciało" oraz "Świadek koronny". Od 2008 roku grała rolę Pauliny Febo w serialu "Brzydula". Fenomenalnie wcieliła się w postać zimnej i oschłej narzeczonej głównego bohatera, którą widzowie znienawidzili, co świadczy o jej wysokim kunszcie aktorskim.
W ostatnich latach mogliśmy Maję Hirsch podziwiać w filmach "Jak się pozbyć cellulitu" oraz "Ki".
W 2012 roku Maja Hirsch zaczęła grać w serialu "Na krawędzi", gdzie wcieliła się w rolę Tamary Madejskiej. Od 2016 roku gra w serialu realizowanym przez TVP pt. "Bodo".
Maja Hirsch występuje również na deskach teatru. Od 2000 roku związana jest z Teatrem Dramatycznym w Warszawie. Zadebiutowała tam główną rolą w spektaklu "Salome".

Maja Hirsch - życie prywatne

Maja Hirsch przez kilka lat była związana z aktorem Jackiem Braciakiem. Tworzyli jedną z najbardziej charakterystycznych par polskiego show-biznesu. Mają córkę Marysię. Para w 2015 roku potwierdziła plotki o rozstaniu.

Zobacz także:

Jacek Braciak - Dominika Kluźniak - Filip Bobek

maja hirsch

Więcej o:

maja hirsch

Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.