"Przez Atlantyk". Maja Hirsch chciała wziąć prysznic. Spotkała ją przykra niespodzianka

Już wkrótce premiera programu "Przez Atlantyk". Uczestnicy będą musieli zmierzyć się ze wszystkimi ograniczeniami, jakie stwarza życie na jachcie. Maję Hirsch już na początku spotkała przykra niespodzianka.

Więcej informacji na temat popularnych programów telewizyjnych znajdziecie na stronie Gazeta.pl.

Zobacz wideo Maja Hirsch pokazała na livie, jak remontuje łazienkę

Wkrótce na antenie TVN będzie można oglądać nowe reality show z udziałem gwiazd. W show "Przez Atlantyk" sześcioro śmiałków ze świata show-biznesu, w towarzystwie dwóch doświadczonych kapitanów, musi pokonać trasę, która rozpocznie się u podnóża Gran Canarii, a zakończy u wybrzeży Gwadelupy. W podróż życia wyruszą: Maja Hirsch, Antoni Królikowski, Natalia Przybysz, Renata Kaczoruk, Piotr „Liroy" Marzec i Zygmunt Miłoszewski. Ostatnio w "Dzień Dobry TVN" wyemitowano fragment programu. Widzowie mogli zobaczyć, z jakimi dylematami muszą zmagać się uczestnicy.

"Przez Atlantyk". Maja Hirsch chciała wziąć prysznic, spotkała ją przykra niespodzianka

Życie na jachcie wcale nie jest łatwe. Przekonała się o tym Maja Hirsch, która w zapowiedzi pierwszego odcinka programu postanowiła wziąć prysznic. Aktorka była przekonana, że może skorzystać z możliwości kąpieli raz dziennie. Kobieta szybko została powstrzymana przez kapitana, który wyjaśnił jej zasady panujące na łodzi. 

Jak raz dziennie? Raz na dwa dni! - uświadomił Maję Hirsch mężczyzna.

Uczestniczka wyprawy była w szoku. Nie chciała przyjąć do wiadomości słów kapitana.

 Ja zabraniam, ja się muszę myć! - powiedziała wzburzona.

Do rozmowy włączył się Zygmunt Miłoszewski, który w zabawny sposób podsumował specyfikę życia na jachcie.

Albo czyste gacie, albo kawa. Czwartej opcji nie ma - podsumował pisarz.

W zapowiedzi programu można zobaczyć także, jak aktorka krzyczy. "Wykąpać się tutaj to jest hit!". Premiera programu "Przez Atlantyk" już 2 marca na antenie TVN. Jesteście ciekawi, z jakimi jeszcze problemami musieli zmierzyć się uczestnicy wyprawy?

Więcej o:
Copyright © Agora SA