Natalia Przybysz

Natalia Przybysz

Natalia Przybysz jest polską wokalistką i autorką tekstów. Karierę muzyczną zaczynała śpiewając razem ze swoją młodszą siostrą w zespole Sistars. Karierę solową zaczęła w 2006 roku, do tej pory wydała cztery samodzielnie nagrane albumy. Niedawno duże kontrowersje wzbudziło jej wyznanie, że dokonała aborcji.

Imię i nazwisko: Natalia Przybysz
Data urodzenia: 1 września 1983
Miejsce urodzenia: Warszawa
Zawód: autorka tekstów, piosenkarka
Gatunki muzyczne: soul, pop, rock, R&B, blues, country
Facebook: facebook.com/NataliaPrzybyszOfficial/

Natalia Przybysz – kariera

Natalia ukończyła Szkołę Muzyczną w Warszawie, gdzie uczyła się gry na wiolonczeli. Karierę muzyczną rozpoczęła w zespole Sistars, który założyła razem ze swoją siostrą Pauliną. Pierwszy album siostry wydały w 2003 roku, był on zatytułowany „Siła sióstr”. Poza tym zespół wydał jeszcze jedną płytę w 2005 roku.
Karierę solową Natalia rozpoczęła w 2006 roku. Jej pierwszy album to „Maupka Comes Homes”. We wrześniu 2010 roku wokalistka wydała drugą płytę – „Gram duszy”. Rok później album ten był nominowany do nagrody Fryderyka.
Trzeci album artystki miał premierę w 2013 roku. Album ten zawierał piosenki z repertuaru Janis Joplin. Rok później ukazała się czwarta solowa płyta piosenkarki „Prąd”, która była promowana przez singiel „Miód”.
Poza karierą muzyczną, piosenkarka jest zaangażowana w działalność propagującą regularne badania piersi kobiet. Ponadto Przybysz promuje weganizm.

Natalia Przybysz – życie prywatne i kontrowersje

Partnerem Natalii Przybysz jest Wojciech Zagórski, brat Jerzego Zagórskiego, który jest członkiem zespołu muzycznego Natalii. Para ma dwoje dzieci: córkę Anielę i syna Jeremiego.
Pod koniec 2016 roku w mediach pojawiły się informacje, że piosenkarka poddała się aborcji, co wywołało duże oburzenie w kręgach katolickich. Piosenkarka opowiedziała o tym zdarzeniu w wywiadzie dla magazynu „Wysokie Obcasy”. Wyznaniu towarzyszyła premiera piosenki „Przez sen”, w której wokalistka opowiada o swoich przeżyciach związanych z usunięciem ciąży.

natalia przybysz

Więcej o:

natalia przybysz

Wypowiedzi na forum o:

natalia przybysz

 • Natalia Przybysz

  Według strony synek Natalii przybysz będzie nazywał się Jeremi .

 • okulary Natalii Przybysz

  Hej, czy któraś z Was domyśla się może jakiej firmy są okulary Natalii Przybysz, które ma na tych zdjęciach ? Niestety loga nie widać wyraźnie..Szukam właśnie fajnych, oryginalnych okularów i te wydają się idealne.

 • Re: Natalia Przybysz...

  Niedługo na ekrany kin wejdzie nowy film w reżyserii Natalii Przybysz: "Obcy VI". -- Blog reakcyjny: Predator XL - ostateczny łowca komuchów

 • Re: Natalia Przybysz urodziła trzecie dziecko

  Akurat Natalia Przybysz raczej nie jest ciemną kobietą bez pojęcia o seksualności. -- Nadal jem gluten :)

 • Natalia Przybysz...

  Protest-song przeciwko niedotowaniu Natalii Przybysz Nie będzie się tłumaczyć, śpiewać o tym będzie! Odczuła wielką ulgę, gdy przeszło minut pięć... Muzyka jej jak "zabieg" niech się szerzy wszędzie; Rząd ją dofinansować z "zabiegiem" niech ma chęć! ?Pieć minut, tylko chwila...? i ? znów życie? swe

 • Re: Natalia Przybysz urodziła trzecie dziecko

  grru napisał(a): > Akurat Natalia Przybysz raczej nie jest ciemną kobietą bez pojęcia o seksualnoś > ci. A skąd to przekonanie? Przecież nawet nie umie świadomie zastosować antykoncepcji. No, chyba, że padła ofiarą gwałtu małżeńskiego.

 • Re: Natalia Przybysz...

  Wersja poprawiona z pointą: Protest-song przeciwko niedotowaniu Natalii Przybysz Nie będzie się tłumaczyć, śpiewać o tym będzie! ?Odczuła wielką ulgę, gdy przeszło minut pięć?? Muzyka jej jak ?zabieg? niech się szerzy wszędzie! Rząd ją dofinansować z ?zabiegiem? niech ma chęć! ?Pieć minut, tylko

 • Koncert NATU - Natalia Przybysz (ex Sistars) - Wro

  Właścicielka jednego z najbardziej poruszających głosów w kraju, Natu, czyli Natalia Przybysz, pojawi się wraz z zespołem 20 lutego we wrocławskim klubie Plan B, w ramach trasy promującej jej drugie, solowe wydawnictwo, album "Gram Duszy". Natu kojarzona jest najczęściej jako współtwórczyni grupy

 • Koncert NATU - Natalia Przybysz (ex Sistars) 20.02

  Właścicielka jednego z najbardziej poruszających głosów w kraju, Natu, czyli Natalia Przybysz, pojawi się wraz z zespołem 20 lutego we wrocławskim klubie Plan B, w ramach trasy promującej jej drugie, solowe wydawnictwo, album "Gram Duszy". Natu kojarzona jest najczęściej jako współtwórczyni grupy