"Ślub od pierwszego wejrzenia". Julia uderza w Tomasza. "Wiele działo się poza kamerami"

Choć niedługo minie rok od zawarcia ślubów uczestników szóstej edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia", ich wspomnienia są nadal bardzo żywe. Jak wynika z relacji Julii, cały czas ma spory żal o to, jak została potraktowana przez Tomka.

Więcej o uczestnikach programów telewizyjnych przeczytasz na Gazeta.pl

1 marca w TVN-ie startuje siódmy sezon "Ślubu od pierwszego wejrzenia", a mimo to historie uczestników poprzednich edycji cały czas wzbudzają emocje. Spora w tym zasługa odcinków specjalnych, z których dowiedzieliśmy się, jak potoczyło się dalsze życie uczestników show. W jednym z nich głos zabrała Julia, która w szóstej edycji programu miała dość ciężką przeprawę z Tomaszem. Uczestniczka przyznała, że słowa byłego partnera na temat wagi zabolały ją o wiele bardziej, niż dała to po sobie poznać. Niedługo po emisji odcinka specjalnego "Ślubu od pierwszego wejrzenia" Julia zorganizowała na Instagramie Q&A, a temat relacji z dobranym przez ekspertów mężem powrócił jak bumerang. Była partnerka Tomka przyznała, że choć nie spodobał jej się fizycznie, bardzo liczyła, że uda im się stworzyć szczęśliwy związek.

Zobacz wideo Najgłośniejsze rozstania w "Ślubie od pierwszego wejrzenia"

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Julia odpowiada na pytania o Tomka

Na InstaStories Julia wyznała w żartach, że po słowach Tomka, który zarzucił jej, że układałoby się między nimi lepiej, gdyby schudła, nie dała mu w twarz tylko dzięki ogromnemu opanowaniu. Potwierdziła także, że Tomasz też nie był w jej typie. Mimo to bardzo chciała dać im szansę i miała nadzieję, że będzie to możliwe, gdy lepiej się poznają.

Po pierwszym wspólnym dniu miałam nadzieję, że będziemy szczęśliwym małżeństwem - wyznała.

Słowa byłego partnera przekreśliły jednak jakiekolwiek szanse na to, aby Julia chciała utrzymywać z nim dalszy kontakt. Uczestniczka "Ślubu od pierwszego wejrzenia" przyznała, że Tomasz poza kamerami zachowywał się identycznie jak w programie. Wyjawiła również, że kamery nie zarejestrowały wszystkiego, a wiele rzeczy i tak nie zostało pokazanych.

Mnóstwo sytuacji, rozmów, scen nie było pokazanych. Wiele też działo się poza kamerami - napisała tajemniczo na InstaStories.

Jeden z obserwujących bardzo bezpośrednio spytał Julię, jak udało jej się wytrzymać z Tomaszem chociaż jeden dzień. Uczestniczka wstrzymała się od komentarza, ale pod pytaniem wstawiła dość wymowne emotikony z małpkami zasłaniającymi sobie usta.

InstaStories Julii ze 'Ślubu od pierwszego wejrzenia'InstaStories Julii ze 'Ślubu od pierwszego wejrzenia' instagram.com/@golebiowska.julka

Obecnie uczestnicy "Ślubu od pierwszego wejrzenia" są w trakcie rozprawy rozwodowej, a Julia układa sobie życie na nowo. Jest szczęśliwie zakochana, a jej partnerem jest o 12 lat starszy mężczyzna, który na stałe mieszka w Wielkiej Brytanii. Jak przyznała, poznali się dzięki programowi - ukochany napisał do niej po tym, jak przeczytał artykuł na jej temat. Para planuje wspólne mieszkanie, a jak na razie partner Julii nie chce upubliczniać swojego wizerunku.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.