Maja Hirsch dostała życzenia urodzinowe od byłego partnera. Nagranie Jacka Braciaka to hit

Maja Hirsch świętowała urodziny. Jedną z osób, które złożyły jej życzenia, był były partner Jacek Braciak. Aktorka pochwaliła się zabawnym nagraniem.

Maja Hirsch i Jacek Barciak poznali się w 2002 roku. Ona była młodą i aspirującą aktorką, on był już uznanym aktorem. Zbliżyli się do siebie na planie pierwszej odsłony "BrzydUli". Choć dzieliło ich dziewięć lat, świetnie się dogadywali i uchodzili za jedną z najciekawszych par w polskim show-biznesie. Byli razem przez dziesięć lat. W 2015 roku poinformowali, że ich związek przeszedł do historii. Doczekali się córki Marii, która w tym roku skończyła 19 lat. Mogłoby się wydawać, że to przede wszystkim wspólne dziecko nadal łączy aktorów. Jak się jednak okazuje, mimo rozstania byli partnerzy nadal pozostają w przyjacielskich stosunkach. Aktor złożył nawet Hirsch życzenia urodzinowe.

Zobacz wideo Maja Hirsch spoliczkowała Antka Królikowskiego

Maja Hirsch świętuje urodziny. Jacek Braciak złożył jej życzenia 

15 października Maja Hirsch świętowała 45. urodziny. Aktorce złożyło życzenia wiele osób z branży, nawet jej były partner Jacek Braciak. Jubilatka opublikowała humorystyczne nagranie na Instagramie i podziękowała za pamięć.

Dziękuje wszystkim za życzenia urodzinowe na DM i Jackowi też. 45 lat - nie w kij. Zaraz zjem tort, ale nie mam dla wszystkich. Pozdrawiam - napisała pod życzeniami Braciaka.
 

Aktor na nagraniu śpiewa byłej partnerce "Sto lat" z uśmiechem na twarzy. Jego głos brzmi, jakby nawdychał się helu. Pod postem znalazło się wiele życzeń urodzinowych od innych gwiazd.

Najlepszego Maja. Żyj kolorowo - napisał Misiek Koterski.
Zdrówka - dodał Patryk Pniewski.
Majka wszystkiego naj - życzył Jacek Kopczyński.

Redakcja Plotka również składa Mai Hirsch najserdeczniejsze życzenia urodzinowe.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.