10 grudnia Pudelek poinformował, że Sandra Kubicka i Aleksander Baron jednak się rozwodzą. Modelka skomentowała medialne doniesienia. "Rozumiem zainteresowanie mediów, jednak sprawy mojego życia prywatnego i rodzinnego chciałabym zachować poza przestrzenią publiczną. (...) Są to kwestie osobiste, które nie były i nie są przekazywane mediom z mojej inicjatywy ani za moją zgodą" - przekazała. Teraz do sprawy odniósł się Aleksander Baron.
Aleksander Baron opublikował krótkie nagranie na InstaStories. Wspomniał o medialnym zamieszaniu. -Znowu dużo o mnie w mediach, kompletnie tego nie potrzebuję, a wręcz tego nie chcę, ale rok w terapii dał mi zupełnie inną perspektywę na tę sytuację, dlatego po prostu to akceptuję. Niech sobie to wisi. Wszystkim zatroskanym dziękuję bardzo za dużo wiadomości, wsparcie i wiedzcie, że wszyscy jesteśmy zdrowi, uśmiechnięci, szczęśliwi - zaczął. Muzyk zapewnił, że nie ma zamiaru odnosić się publicznie do spraw związanych z małżeństwem. - Co do naszych prywatnych relacji z Sandrą - są one prywatne i takie pozostaną, także nie szukajcie tutaj sensacji - powiedział.
Aleksander Baron wyjawił na InstaStories, że ma zamiar odpocząć od mediów społecznościowych. - Postanowiłem zrobić sobie detoks od social mediów dla higieny głowy i serducha - mówił i wspomniał o zmianach na jego instagramowym koncie. - W związku z tym ten profil zrobię prywatny. Jak ktoś będzie bardzo potrzebować wiedzieć, co u mnie, to serdecznie zapraszam. Zawsze będzie można to zrobić, natomiast troszkę przefiltruję ilość spamu na mój temat, bo tylko tak można to nazwać - mówił i wspomniał o planach na najbliższe dni. - Pojeżdżę na snowboardzie, nie jeździłem dwa sezony, tak bardzo tego potrzebuję. To jest trochę jak taka medytacja w ruchu dla mnie - skwitował Aleksander Baron na nowym nagraniu.
Matylda Damięcka przeszła samą siebie. Jej grafiki z okazji Dnia Ojca poruszają. "Łzy same lecą"
Nazywali go "polskim Schwarzeneggerem". Zmarł dwa miesiące po druzgocącej diagnozie
Tyle zarabia Doda. Kwoty za posty sponsorowane zwalają z nóg
Korwin Piotrowska nie wytrzymała po komentarzu Rzeźniczaka o ciele influencerki. "Kiedy tak znormalizowaliśmy chamstwo?"
Tak dla jazdy po alkoholu. Skandal, co Skolim głosił na livie. Oto idol naszych dzieci
Smaszcz w Dzień Ojca pisze o "wychowaniu i braku wzorców". Tymczasem Kurzajewski chwali się prezentem od syna
Miała zostać drugą Beatą Kozidrak. Jeden dramat przekreślił jej wielką szansę
Kaczorowska w mocnym wpisie na Dzień Ojca. To powiedziała o Peli
Zjadłam lody "Bejba" od Blanki. Nie było "kajna krejza". Jedna rzecz sprawia, że po ich otwarciu będziecie rozczarowani