Iwona Pavlović zaskoczyła wszystkich w "Tańcu z Gwiazdami". Zabrakło ikonicznej czerni, za to były pióra

Wystartowała nowa edycja "Tańca z Gwiazdami". W pierwszym odcinku Iwona Pavlović zrezygnowała ze swojej ukochanej czerni i wybrała stylizację w innym, wyrazistym kolorze. Nie dało się jej przeoczyć, sprawdź.

Więcej ciekawych tekstów znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Wczoraj ruszyła już 14. edycja "Tańca z Gwiazdami". Tym razem formuła została odświeżona nowym składem jury, w którego skład teraz wchodzą Rafał Maserak, Ewa Kasprzyk, Tomasz Wygoda oraz niezastąpiona Iwona Pavlović. Popularna "czarna mamba" na premierę programu wyjątkowo nie zdecydowała się na stylizację w tym kolorze. Wybrała inną, równie zachwycającą barwę. 

Zobacz wideo Taniec z Gwiazdami - Iwona Pavlović o odejściu Michała Malitowskiego i jego potencjalnym następcy

Ruszył nowy "Taniec z Gwiazdami". Czekaliśmy dłużej niż zazwyczaj

Aż ciężko uwierzyć, że wczoraj zaczęła się już 14. edycja legendarnego "Tańca z Gwiazdami". Chociaż licząc też wersję TVN, to zobaczyliśmy już 27. odsłonę show. Jednak na nowe odcinki trzeba było poczekać nieco dłużej. Wszystko przez zmiany, jakie zaszły ostatnio w Polsacie i przejęcie władzy przez Edwarda Miszczaka.

W pewnym momencie spekulowano nawet o anulowaniu programu. Ostatecznie powrócił po dwóch latach przerwy i to w bardzo mocnej obsadzie. Teraz możemy oglądać umiejętności taneczne takich gwiazd, jak Roksana Węgiel, Maciej Musiał czy Małgorzata Ostrowska-Królikowska. Prawdziwą zmianę przeszedł też skład jury. Zostało praktycznie w całości wymieniony, jednak oprócz uwielbianej "czarnej mamby", czyli Iwony Pavlović. Bez niej "Taniec z Gwiazdami" nie byłby taki sam.

 

Zobacz także: Sylwia Grzeszczak w takim wydaniu to rzadkość. Jej spodnie powalały na kolana. Biegnij po podobne

Zachwycający, czerwony strój Iwony Pavlović. Nie dało się oderwać wzroku

Oczywiście Iwona Pavlovć najbardziej kojarzona jest ze swoimi czarnymi stylizacjami, stąd też wziął się jej pseudonim "czarna mamba". Jednak w pierwszym odcinku nowego sezonu "Tańca z Gwiazdami" wybrała niezwykłą stylizację w innym odcieniu. Była to ognista czerwień, która pięknie skomponowała się z kruczoczarnymi włosami jurorki. 

 

Pavlović postawiła na luźne spodnie o szerokich nogawkach. Do tego włożyła tunikę o bardzo nietypowym fasonie. Była asymetryczna i niekiedy sięgała aż do ziemi, tworząc niezwykle imponujący efekt. Charakteru całości dodały też ozdobne pióra przy dekolcie i rękawach. 

 

Cała stylizacja z pewnością była wygodna i nie ograniczała ruchów, gdyż Iwona Pavlović zatańczyła w niej na otwarcie programu. Reszta jurorów także wybrała eleganckie, wieczorowe stroje. Ewa Kasprzyk przykuwała uwagę niebieskim kombinezonem, spowitym w cekiny. Rafał Maserak wybrał bordowy garnitur, a Tomasz Wygoda zdecydował się na klasyczną, czarną wersję.

 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.