Tak nosi się na co dzień Izabela Janachowska. Wcale nie są to szykowne kreacje, a wygodny komplet dresowy

Izabela Janachowska przyzwyczaiła nas do zjawiskowych kreacji, w których zawsze wygląda elegancko i szykownie. Jednak poza programami telewizyjnymi i czerwonym dywanem celebrytka stawia na wygodniejsze stylizacje. Ostatnio pokazała się w komplecie dresowym.

Izabela Janachowska to prezenterka telewizyjna i ekspertka ślubna, która cieszy się ogromną popularnością wśród kobiet. Znana jest zarówno z programów telewizyjnych, jak i z działalności w sieci. Na swoim Instagramie co rusz publikuje nowe zdjęcia i filmiki w zjawiskowych kreacjach, ale nie tylko. Tym razem celebrytka postawiła na wygodniejszy outfit.

Izabela Janachowska na co dzień stawia na wygodę. Nawet w dresie wygląda olśniewająco

Izabela Janachowska na co dzień wcale nie nosi wyłącznie szykownych kreacji, a jak każda z nas, stawia na wygodę. Ostatnio na swoim Instagramie opublikowała prowadzoną przez nią transmisję na żywo w zaciszu swojego domu. Jak możemy zauważyć na nagraniu, celebrytka postawiła na wygodny komplet dresowy.

Izabela Janachowska wybrała klasyczny czarny model z białymi paskami po bokach. Set ten składa się ze spodni dresowych i rozpinanej bluzy. Pod bluzę celebrytka założyła zwykły czarny top. Jak widać, Izabela nawet w dresie wygląda olśniewająco. Delikatny makijaż, pięknie ułożone włosy i subtelna biżuteria sprawiają, że typowo sportowy look prezentuje się zupełnie inaczej.

Izabela Janachowska w komplecie dresowymIzabela Janachowska w komplecie dresowym fot. screenshot z transmisji na żywo prowadzonej na Instagramie @izabelajanachowska

Komplet w stylu Izabeli Janachowskiej możesz mieć za grosze

Zainspirowane stylizacją Izabeli Janachowskiej postanowiłyśmy poszukać podobnego kompletu. Istną perełkę znalazłyśmy w sklepie Goodlookin dosłownie za grosze. Set ten oczywiście składa się ze spodni dresowych i rozpinanej bluzy. Dostępny jest w kilku kolorach.

Ciekawy komplet dresowy, lecz już zupełnie inny niż ten, który miała na sobie Izabela Janachowska, znalazłyśmy w 4F. Składa się on ze spodni dresowych i nierozpinanej bluzy typu kangur, które musimy zakupić oddzielnie.

To, co przykuło naszą uwagę, to przepiękny kobaltowy kolor. Taka barwa to strzał w dziesiątkę na zbliżającą się wiosnę, a także na końcówkę zimy. Nic tak nie ożywi ponurych zimowych dni, jak właśnie taki set. Więcej ciekawych tekstów znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.