Spodnie, które wywołują spore kontrowersje, skradły serca gwiazd. Katarzyna Zielińska też je ma

Niektóre elementy garderoby, pomimo że są bardzo modne, spotykają się z dużą krytyką. Tak też jest w przypadku jeansów z mocno szerokimi nogawkami, które zawładnęły trendami na rok 2024. Katarzyna Zielińska zdecydowanie jest ich zwolenniczką.

Moda stale ulega zmianie i całkowicie normalne jest to, że topowe trendy nie zawsze podbijają serca wszystkich. Tak też jest z szerokimi spodniami. Wiodły one prym wiele lat temu i ponownie wróciły na salony w przeróżnych odsłonach. Jedne z nich spotykają się z ogromną krytyką, a pomimo to nosi je naprawdę wiele kobiet. Nawet wśród gwiazd znajdziemy ich zwolenniczki. Ostatnio postawiła na nie Katarzyna Zielińska.

Szerokie spodnie to hit tego roku. Jednak nie każda kobieta jest do nich przekonana

Szerokie spodnie już w zeszłym roku dobitnie wyparły z mody rurki. Jednak model modelowi nierówny. O ile dzwony i jeansy z prostą lub lekko rozszerzającą się ku dołowi nogawką szybko zdobyły serca wielu kobiet, to z mocno rozszerzanymi nogawkami po całej długości, już nie jest tak kolorowo. Obszerne jeansy mają tyle samo zwolenniczek, co przeciwniczek.

 

Niektóre kobiety uważają takie spodnie, po prostu za niechlujny element garderoby, który noszą wyłącznie nastolatki. Jednak mocno szerokie jeansy zdecydowanie królują w modzie w tym roku i to nie ulegnie zmianie. Nosi je wiele gwiazd. Niedawno mogliśmy zobaczyć w nich Julię Wieniawę, a ostatnio postawiła na nie również Katarzyna Zielińska. Jest to doskonały dowód na to, że spodnie te pasują kobietom w różnym wieku.

Katarzyna Zielińska podąża za trendami. W szerokich spodniach wygląda super

Katarzyna Zielińska ostatnio na swoim Instagramie opublikowała zdjęcie, na którym zapozowała właśnie w szerokich jeansach. Celebrytka postawiła na model w jasnym odcieniu jeansu, który zestawiła z beżowym sweterkiem. Jest to doskonałe połączenie, gdyż górna część garderoby przełamuje mocno luźny charakter dołu stylizacji. W takim looku Katarzyna Zielińska prezentuje się naprawdę super. Więcej ciekawych tekstów znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

 
 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.