Trend na te kurtki zawładnie zimą 2023/24. W Black Friday one pierwsze się wyprzedadzą

Black Friday zbliża się wielkimi krokami, więc warto w dobrej cenie kupić najmodniejsze w tym sezonie kurtki i płaszcze. Te były dawniej symbolem luksusu i powracają na salony!

Do mody powracają te kurtki i płaszcze. Wcześniej były synonimem luksusu, później uważano je za zbyt ekstrawaganckie i budziły kontrowersje. Obecnie znów powróciły na salony i to na nie warto polować podczas tegorocznego święta wyprzedaży. 

Więcej ciekawych tekstów znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

 

Te płaszcze mają swój comeback. Symbol klasy i luksusu

Futra, bo o nich oczywiście mowa, będą przeżywać tej zimy drugą młodość. Dawniej głównie budziły kontrowersje, ale obecnie to właśnie te sztuczne zaprosimy do swoich szaf. Wyglądają niezwykle elegancko i luksusowo, więc będą świetną alternatywą dla płaszczy czy kurtek. W tym sezonie futra będą modne w różnych kolorach oraz fasonach i rodzajach. Oprócz futer ze strukturą przypominającą włosie, modne staną się także kurtki sherpa przypominające wełnę. 

Jednak nie na samych płaszczach kończy się ta moda. Jak pewnie wiesz, trendy wracają i często ulegają modyfikacjom pod obecną estetykę. Nic nie powraca niemal 1:1 z dawną modą, a głównie na jej wzór. Dlatego też i tym razem doczekamy się zmian. W modzie będą nie tylko futra, ale również futrzaste dodatki. Uwierzysz, jak elegancko i gustownie może wyglądać właśnie taki szalik? W tym sezonie alternatywą dla czapki będą także futrzaste nauszniki bądź opaski, dodające kobietom uroku i wdzięku.

 

Black Friday 2023. Co będzie modne? Oto nasz typ

W dużej mierze właśnie dlatego, że zima jeszcze się nie rozpoczęła, zaraz zaczną się wyprzedaże, a fashionistki już pokazują nam zimowe stylizacje, to właśnie futra i futrzaste dodatki jako pierwsze będą się wyprzedawać w czasie Black Friday. Jaką strategię objąć? Najlepiej już teraz prześledzić marki i wybrać wymarzony model, aby w czasie Czarnego Piątku po prostu skorzystać z promocji. Niektóre sklepy jednak mają promocje na ograniczoną liczbę kategorii produktów, dlatego też warto znaleźć kilka modeli, które przypadną ci do gustu. 

Co najbardziej opłaca się kupować na Black Friday? Przede wszystkim ubrania, które w regularnej cenie są dość drogie. Płaszcze, wełniane swetry czy okazjonalne sukienki dobrze kupić właśnie w czasie wyprzedaży. Najlepiej też polować na produkty, których brakuje nam w szafie, a będziemy je nosić właśnie teraz. Dlatego zrezygnuj z kupowania letnich sukienek czy wiosennych kurtek. Na to przeznacz późniejsze zimowe wyprzedaże.

 
Więcej o: