Bestsellery Empiku. Monika Olejnik błyszczy w cekinowym zestawie. Spódniczka krótsza od marynarki

Monika Olejnik znana jest ze swojego ekstrawaganckiego i nieoczywistego stylu. Na gali Bestsellerów Empiku również postanowiła się wyróżnić. Cekinowy zestaw w wyrazistym kolorze to odważna propozycja.

We wtorek 7 lutego odbyła się telewizyjna gala rozdania statuetek Bestsellery Empiku. Są one przyznawane pisarzom, muzykom, twórcom audio oraz filmowcom. Wśród nagrodzonych znaleźli się m.in. Olga Tokarczuk, Remigiusz Mróz, sanah czy Maria Sadowska. Wydarzenie przyciągnęło wiele gwiazd. Na ściance zachwycali oni swoimi kreacjami. Naszą uwagę zwróciła stylizacja Moniki Olejnik. Dziennikarka postawiła na wyrazisty kolor i cekiny. 

Bestsellery Empiku. Stylizacja Moniki Olejnik 

Monika Olejnik pojawiła się na gali w zielonym, cekinowym zestawie. Składał się on z oversizowej marynarki i spódniczki mini. Do zestawu dobrała bluzkę w kremowym odcieniu. Uwagę zwracały również buty dziennikarki. Postawiła na długie  kozaki na masywnej podeszwie. Był to dość nieoczywisty wybór. Tak elegancki zestaw najbezpieczniej byłoby połączyć ze szpilkami. Monika Olejnik lubi jednak bawić się modą i jest znana ze swoich ekstrawaganckich i oryginalnych stylizacji. 

Monika Olejnik z cekinowym zestawieMonika Olejnik z cekinowym zestawie Fot. KAPiF

Trendy na wiosnę 2023. Cekiny będą na topie 

Stylizacja Moniki Olejnik doskonale wpisuje się w trendy na nadchodzący sezon. Jednym z najgorętszych będą właśnie cekiny, zwłaszcza w monochromatycznych lookach. Kolor zielony to również strzał w dziesiątkę. Wiosną 2023 na topie będzie przede wszystkim jego limonkowy odcień. Inne modne kolory to m.in. kobaltowy, pastelowy róż czy fuksja. 

OFERTY AVANTI24.PL: Po więcej modowe inspiracje zapraszamy na Avanti24.pl

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.