Pamiętacie Isis Gee? Reprezentowała Polskę na Eurowizji. Dziś ma 50 lat i wygląda jak Barbie

Paulina Borczak
12.01.2023 12:25
Isis Gee na Eurowizji

Isis Gee na Eurowizji (Fot. https://commons.wikimedia.org, Daniel Kruczyński)

Wiele lat temu Isis Gee próbowała podbić polską branżę muzyczną. Choć nie zrobiła furory, to udało jej się wystąpić na Eurowizji. Dziś wokalistka wygląda zupełnie inaczej. W tę metamorfozę aż trudno uwierzyć.

Isis Gee, a właściwie Tamara Gołębiowska, urodziła się w  Seattle, jednak ma polskie korzenie. Jej babka ze strony ojca była Polką. Isis Gee karierę muzyczną rozpoczęła już jako dziecko. Mając 17 lat wygrała Międzynarodowy Konkurs Talentów w Los Angeles. Do Polski przyleciała w 2004 roku. Wraz z mężem, Adamem Gołębiowskim, zamieszkała w Warszawie. Wokalistka postanowiła podbić również tutejszą branżę rozrywkową. 

 

Kariera muzyczna Isis Gee. Występ na Eurowizji 

W 2007 roku Isis Gee wydała swój debiutancki album studyjny, zatytułowany Hidden Treasure. Wokalistka wzięła również udział w szóstej edycji "Tańca z gwiazdami". Głośno zrobiło się o niej w 2008 roku, kiedy to została wybrana na reprezentantkę Polski w konkursie Eurowizji. Jej utwór nie przypadł jednak do gustu jurorom, ani widzom. Isis Gee zajęła w konkursie przedostatnie miejsce. 

Artystka nie miała w branży łatwo.  Dziennikarze, Kuba Wojewódzki i Robert Leszczyński wysnuli tezę, jakoby Isis Gee była osobą transseksualną. Media szybko podchwyciły plotkę. Wokalistka zdementował ją, umieszczając na swojej oficjalnej stronie zdjęcia z dzieciństwa. W 2011 roku artystka zmieniła swój pseudonim na Tamara Gee. Trzy lata później wydała zaś swoją ostatnią płytę i na jakiś czas usunęła się w cień. 

Tamara Isis prezentuje odmieniony wizerunek. Zdjęcia zaskakują 

Obecnie Tamara Gee mieszka w Stanach Zjednoczonych. Jest właścicielką oraz ambasadorką marki kosmetycznej Nebu Milano. Z jej noty biograficznej na Instagramie możemy dowiedzieć się, że wciąż zajmuje się muzyką. Wokalistka chętnie publikuje na Instagramie swoje zdjęcia. Może pochwalić się bardzo zgrabną figurą. 

 

Uwagę zwraca jednak przede wszystkim odmieniona twarz celebrytki. Tamara Gee przeszła ogromną metamorfozę i zupełnie nie przypomina siebie sprzed 15 lat. Ciężko stwierdzić, czy jest to kwestia medycyny estetycznej czy umiejętnej edycji zdjęć. Wokalistka informowała również, że ponad rok temu całkowicie zrezygnowała z picia alkoholu, co wpływa na jej młody wygląd i lepsze samopoczucie. 

 
 

Celebrytka ma również zdecydowanie jaśniejsze włosy, niż dawniej. W odmienionej wersji przypomina wręcz lalkę Barbie. 

Więcej zdjęć Tamary Gee znajdziesz w galerii u góry strony. 

Więcej o:
Komentarze (12)
Zaloguj się
 • bartino

  Oceniono 6 razy 6

  najśmieszniejsze i kuriozalne jest to, że gośc który nazwał ją transem już dawno nie żyje a ona jest coraz młodsza

 • domrosa

  Oceniono 5 razy 5

  A jak ma wyglądać, skoro ma tyle samo w głowie co Barbie?

 • 3pierdalaj

  Oceniono 5 razy 5

  "(...) wysnuli tezę, jakoby Isis Gee była osobą transseksualną. Media szybko podchwyciły plotkę. Wokalistka zdementował ją (...)"

 • topjar

  Oceniono 3 razy 3

  ciekawsza była z dużą głową i uzębieniem, była taka jedna, a barbie jest tysiące...

 • eend

  Oceniono 4 razy 2

  Ale gdzie te zdjęcia? To co jest prezentowane to twory PHOTOSHOPOWE! One nie mają nic wspólnego z prawdziwym wyglądem tej pięćdziesięciolatki.

 • the_dzidka

  Oceniono 1 raz 1

  "Wokalistka postanowiła podbić RÓWNIEŻ tutejszą branżę rozrywkową."

  Czyli podbiła branżę rozrywkową w USA? Wygranym konkursem talentów? :D

 • gnaszyn70

  Oceniono 1 raz 1

  Porobiona

 • noltenick

  Oceniono 3 razy 1

  Kolejny dowód na to, że proces ewolucji własnej urody może się wymknąć spod kontroli i zakończyć totalną porażką.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX