jan englert

Więcej o:

jan englert

Wypowiedzi na forum o:

jan englert

 • Oszuści reż. Jan Englert

  Jutro o 21.00 TVP1. Droga Telewizjo Publiczna, trzymaj tak dalej, a może doczekasz się czasów, że będę płaciła abonament z góry :) Oszuści Autor: Michael Jacobs, reż.: Jan Englert, 2002 Zabawna, ale i nie pozbawiona przewrotnego morału komedia romantyczna o dwóch parach małżeńskich w średnim wieku i

 • Dziady w reż. Jana Englerta

  Witam, poszukuje inscenizacji Dziadów w rez. Jana Englerta. Wie ktos może gdzie mozna znalesc to przedstawienie ? Potrzebuje go do napisania pracy maturalnej z polskiego. Proszę o pomoc.

 • Re: Jan Englert - zakochuję się ;)

  ja tam wolę Khala Drogo Jan Englert przy nim to jak Smigul przy Legolasie

 • Re: Jan Englert - zakochuję się ;)

  Wynika to z niewiedzy. Dość dawno temu Jan Englert kompletnie bez klasy wygadywał różne paskudne rzeczy na swoją pierwszą żonę (zestarzała się kobieta przy trójce dzieci, podczas kiedy on robił karierę) z którą się rozwiodł (wymienił na młodszy model czyli Scibakównę).

 • Re: Jan Englert dyrektorem artystycznym Teatru Na

  Dyrektor teatru to jednak trochę inna robota niż aktor, czy reżyser. Z tego co wiem, Jan Englert dyrektorem jeszcze nie był. W przeciwieństwie do większości zawistnych Polaków - forumowiczów życzę mu powodzenia. Chciałbym,żeby Narodowy zmartwychwstał. Mam sentyment do tych murów.

 • Re: Jan Englert dyrektorem artystycznym Teatru Na

  no cóż Bogusławski w grobie sie przewraca!narodowa scena to przeciez nie jakis tam potrzeba klasyki,zelaznego polskiego repertuaru i ...widzów którzy chcieliby to ogladać.Jan Englert jest dobrym aktorem ale charyzmy to on nie ma.Cóż, moze minister Dąbrowski da mu taką dotacje że i charyzma nie