Kinga Rusin to królowa sportowej elegancji. Zobaczcie, gdzie kupić niedrogie rzeczy w jej stylu

PJ
13.02.2019 17:00
sportowa elegancja / mat. partnera / www.instagram.com/kingarusin/

sportowa elegancja / mat. partnera / www.instagram.com/kingarusin/ (sportowa elegancja / mat. partnera / www.instagram.com/kingarusin/)

Uwielbiacie stylizacje Kingi Rusin? Według nas jest królową sportowej elegancji! Przygotowałyśmy dla was ubrania, dzięki którym stworzycie zestawy w jej stylu.

Kinga Rusin to królowa dobrego stylu. Jej ubrania zachwycają wiele kobiet. Świetnie potrafi łączyć ze sobą rzeczy, który pozornie do siebie nie pasują, jednak w jej stylizacjach wyglądają naprawdę genialnie! Zdecydowanie odnajduje się w sportowej elegancji, która do niej pasuje. 

Biała kurtka Kingi Rusin

Prezenterka, ostatnio na swoim Instagramie umieściła zdjęcie w dużej, puchowej białej kurtce! Nie ona pierwsza postawiła na tak świetne okrycie wierzchnie. Wcześniej mogłyśmy zobaczyć je u Julii Wieniawy. Jednak Kinga Rusin połączyła ją z czarnymi spodniami, które prawdopodobnie są narciarskie, oraz szarą damską bluzą. Takie zestawienie świetnie ze sobą współgra, dlatego postanowiłyśmy odtworzyć jej stylizację. Poniżej znajdziecie ubrania, które pomogą wam stworzyć podobny styl, co Kinga Rusin.

sportowa elegancja / mat. partnerasportowa elegancja / mat. partnera www.instagram.com/kingarusin/

Kinga Rusin w sportowej elegancji

Często widujemy Kingę Rusin w cudownych koszulach, czy bardzo kobiecych sukienkach. Jednak najbardziej zachwyca nas w swojej sportowej elegancji. Poniżej znajdziecie ubrania, dzięki którym stworzycie podobny zestaw co nasza prezenterka. Pasiasty sweterek i modne spodnie z lampasami wyglądają genialnie w stylizacji Kingi Rusin. Do tego granatowy luźny płaszczyk, bądź długi kardigan i koniecznie sportowe buty. Ten zestaw świetnie będzie wyglądał na co dzień!

sportowa elegancja / mat. partnerasportowa elegancja / mat. partnera www.instagram.com/kingarusin/

Poniżej więcej produktów

Komentarze (2)
Zaloguj się
  • lob1

    Oceniono 2 razy 2

    Jaka królowa??????baba pod pięćdziesiątka,która na siłę chce być jeszcze młoda.Ma pieniądze i walczy o jędrną cerę botoksami,silikonami.Nie macie tam jakieś OSIEMNASTKI/18/,która nie musi udawać młodą a będzie cieszyć nasze oczy.Ciągle pokazujecie nam podstarzałe panie,które na siłę się w ekran ciskają.i jeszcze na tym zarabiają.

  • lob1

    Oceniono 2 razy 2

    ... My, eleganckie Polki ,nie musimy podglądać celebrytki,żeby ładnie i modnie wyglądać.Mamy swój styl i piękność ,która jest znana nawet zagranicą.Więc GW nie ;poniżaj nas kobiet,wiemy gdzie iść i co kupi,a my nie musimy ich dziennie oglądać.Rozenek,Siwiec,Lewandowska,Rusin już naprawdę nam obrzydły......

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX