Macie dość niewygodnych toreb, które obciążają wasze plecy? Warto postawić na plecak! Ciężar w nim jest równomiernie rozłożony, dzięki czemu mniej narażacie swoje zdrowie. Prócz tego, plecak po prostu wygląda bardzo modnie! W tym sezonie królują najróżniejsze jego fasony. Od tych małych po te większe. Spójrzcie na stylizację Mariny, która dobrała do czarno-białego swetra i czarnych spodni mały plecak, który pomieści najpotrzebniejsze rzeczy. Jego wielkość jest idealna!
W waszych codziennych stylizacjach swobodnie możecie założyć plecak. Wykorzystajcie taki, który będzie wyglądał ciekawie i potraktujcie go jako odskocznię od zwykłego zestawu. Marcelina Zawadzka ma na sobie zwyczajną błękitną bluzę i spodnie. Buty, które założyła, to beżowe botki. Zwróćcie uwagę na plecak, który trzyma w dłoni. Dzięki ciekawym naszyciom przykuwa uwagę. My znalazłyśmy dla was również czarne plecaki, ale z bardzo modnym w tym sezonie haftem w kwiaty. Możecie nosić je z wieloma rzeczami. Wyglądają dobrze zarówno z szortami jak i ze spódnicą.
W naszym trzecim zestawie wzorowałyśmy się na stylizacji Edyty Herbuś. W prosty i bardzo efektowny sposób połączyła duży plecak z butami na obcasie. Do tego założyła spodnie jeansowe i beżowy płaszcz. My dobrałyśmy jeszcze szykowną czerwoną koszulę, która wygląda bardzo intrygująco z jasnoróżowym plecakiem.
Poniżej więcej produktów
Kawalec odchodzi z Budki Suflera po konflikcie o parodię Martyniuka. "Nikt nie ma prawa mnie cenzurować"
Olga Frycz żegna tatę w poruszającym wpisie. "Ostatnie lata były piękne"
Jan Frycz miał poważne problemy zdrowotne. "Od paru lat był ciężko chory"
Partnerka Litewki u Żurnalisty w gorzkich słowach o sprawcy wypadku. "Robi z siebie ofiarę"
Dziennikarz muzyczny reaguje na odejście Kawalca z Budki Suflera: Mam wrażenie, że perkusista nie ma o tym pojęcia
Jarocka usłyszała, że może nie dożyć rana. Odmówiła operacji. Wcześniej próbowała odebrać sobie życie
To nie koniec afery z Budką Suflera. Martyniuk też jest zniesmaczony parodią Kawalca. "Chamski i bezczelny"
Matylda Damięcka zareagowała na śmierć Jana Frycza. Poruszająca grafika
Bawił Polaków jako Genowefa Pigwa. Później mówił: Nie radzę sobie z życiem