Agnieszka Chylińska od lat mieszka z ukochanym Markiem i dziećmi w podwarszawskich Chyliczkach. Piosenkarka jest matką syna Ryszarda i dwóch córek: Krystyny i Estery. Choć powściągliwie opowiada o swoim życiu prywatnym, czasem uchyla rąbka tajemnicy i wpuszcza fanów do swojego świata. Gdy ma chwilę wolnego i jest w dobrym humorze, nagrywa z domu filmiki na Instagramie, dzięki którym widzimy, jak wyglądają urządzone przez nią wnętrza. Okazuje się, że gwiazda lubi artystyczny nieład i przepych. Nie ukrywa, że daleko jej do perfekcyjnej pani domu, ale świetnie odnajduje się w chaosie.
W domu Agnieszki Chylińskiej dominują drewniane meble oraz kwiatowe motywy. Na ścianach jest dużo zdjęć i obrazów religijnych czy laurek od dzieci. W sypialni artystka ma pokaźną biblioteczkę i wielkie łóżko, kanapę i biurko. Generalnie w każdym pomieszczeniu nie brakuje bibelotów czy porozrzucanych przedmiotów, które nie są na swoim miejscu. W jednym z wywiadów jurorka programu "Mam talent!" w związku z bałaganem, jaki panuje w jej domu, opowiedziała ciekawą anegdotkę. Okazuje się, że najczystszy w nim jest... telewizor.
U nas w domu jest totalny syf, ale k***a telewizor, to jest taka stara szkoła: "ale telewizor mikrofibrą musi być wyczyszczony". Marek o to dba. I była taka akcja, że zapomniałam o tej mikrofibrze, i siedzą dziewczyny, Marek podchodzi i mówi: "A kto zrobił takie plamy palcem na telewizorze?". Krystyna mnie p***********a i mówi: "A bo mama nam pokazywała, z którym piłkarzem się ożeni
- opowiadała kiedyś Agnieszka Chylińska w rozmowie z "Super Expressem". Zdjęcia z jej domu znajdziesz w galerii na górze strony. Podobają ci się? Wypowiedź się w naszej ankiecie, którą znajdziesz na dole artykułu.
Agnieszka Chylińska nie pokazuje jednak swojego męża, którego żoną została w 2010 roku. Na jej Instagramie próżno szukać wspólnych fotografii czy filmików. Nie przychodzi też z nim na różne wydarzenia publiczne. Jedynie w jednym z wywiadów wyjawiła pokrótce, jak wygląda jej wybranek serca. - Mój mąż to łysy blondyn z niebieskim okiem - powiedziała w rozmowie z portalem Przeambitni. Jakiś czas temu poświęciła mu za to wpis w internecie. "Prawidłowy zapis pracy mojego serca poznałam po latach, gdy odkryłam miłość z wyboru, miłość jako postawę, w której jest się czasem powtarzalnie przenudnym, przeludzkim i prześmiertelnym. Miłość, którą się wybiera bez żebrów i błagań na kolanach. Miłość, która czasem nie daje o sobie znać w głębokiej ciemności. Ale jest. Miłość bez krzyków, awantur i niepewności. Choć po dziś dzień czasem trudno mi osiąść w stwierdzeniu, że tak jest dla mnie najlepiej, to w tej decyzji zrozumie mnie chyba każdy, kto oddał swoje serce choć raz 'miłości' z ufnością, by go ta 'miłość' skopała boleśnie" - napisała na Facebooku.
Afera wokół Doroty R. Prokuratura wystosowała akt oskarżenia wobec piosenkarki
Były menedżer Lewandowskiego wszystko wypaplał. Odsłonił kulisy małżeństwa piłkarza
Doda mówiła o braku podstaw do zabezpieczenia majątku. Jest komentarz rzecznika prokuratury
Szefowa TVN reaguje na odejście Dowbora. "Odważnie..."
Chajzer rozpływa się nad 20-letnią narzeczoną. Dziękuje Bogu i jej babci, a to nie koniec
Miała zostać drugą Beatą Kozidrak. Jeden dramat przekreślił jej wielką szansę
Maja Chwalińska skradła show przed samym Wimbledonem. Jej nagranie jest hitem!
Aleksandra Leo przekazała bardzo smutne wieści. Posłanka pożegnała bliską osobę
Rzadkie zdjęcie 15-letnich synów Zając i Krawczyka. Aktorka ma powody do dumy!