Zenek Martyniuk dał czadu przed meczem ukochanego klubu. Zaśpiewał na stadionie!

Zenek Martyniuk jest ogromnym fanem Jagiellonii Białystok. Przed meczem muzyk dał swój koncert na stadionie. Zobaczcie nagranie!

Zenek Martyniuk, polska gwiazda muzyki disco polo z reguły występuje na koncertach na prawdziwych scenach. Tym razem jednak Zenek zrobił wyjątek. Jako kibic pojawił się na sobotnim meczu. To jednak nie wszystko. Zaśpiewał dla miłośników Jagiellonii Białystok. Sam nie ukrywa, że jest fanem. 

Zobacz wideo Daniel Martyniuk zaprezentował swój talent. Jak oceniacie?

Zenek Martyniuk zaśpiewał na koncercie Jagiellonii Białystok. Artysta nie ukrywa, że jest fanem

O 17:30 zaczął się mecz Jagiellonii Białystok z drużyną Warty Poznań. Jest to rozgrywka 34. kolejki Ekstraklasy. Wydarzenie obserwować może ponad 20 tysięcy kibiców z trybun. Wśród nich pojawił się jeden bardzo dobrze znany fanom. Zenon Martyniuk nigdy nie ukrywał, że jest ogromnym miłośnikiem piłki nożnej. Mężczyzna kibicuje Jagiellonii Białystok. W żółto-czerwonych barwach tego klubu postanowił wystąpić na stadionie. Muzyk wykonał między innymi piosenkę "Wierzę w miłość". To jednak nie wszystko. Zenek przygotował niespodziankę. Zaśpiewał również utwór "Przez twe oczy zielone". Zmodyfikował jednak jeden wers, śpiewając "przez twe brameczki strzelone oszalałem". Fani byli zachwyceni. Po więcej zdjęć zapraszamy do naszej galerii na górze strony. 

Zenek Martyniuk o Telewizji Polskiej. Po zmianach dużo straci? Skomentował doniesienia

Zenek Martyniuk regularnie pojawiał się na ekranach Telewizji Polskiej. Często pracował na koncertach nagrywanych dla publicznego nadawcy. Fani zastanawiali się, jak będzie wyglądała jego współpraca po wielkiej rewolucji w TVP. Okazało się, że mężczyzna nie zarabiał tak dużo w ten sposób. W rozmowie z "Faktem" przyznał, że zmiany nie wpłynęły na niego aż tak. Podkreślił, że bez Telewizji Polskiej też sobie dobrze radzi. - My tam nie graliśmy zbyt dużo koncertów telewizyjnych. W przypadku naszej muzyki tanecznej były to sporadyczne występy. My gramy swoje rzeczy dla gmin i różnych miast na terenie całej Polski. Telewizja to była tylko mała kropla w morzu w porównaniu z tym, co my robimy na co dzień - zdradził "Faktowi". ZOBACZ TEŻ: Ekspertka wokalna zwróciła uwagę na umiejętności Daniela Martyniuka. Dorówna ojcu? "Mógłby zachwycać"

Zenek MartyniukZenek Martyniuk Fot. KAPiF.pl

Co sądzicie o występie Zenka Martyniuka na stadionie?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.