Agata Duda od lat jest na świeczniku. Wszystko za sprawą prezydentury Andrzeja Dudy i towarzyszenia mu podczas oficjalnych uroczystości. Pierwsza dama słynie z tego, że z reguły mało mówi i stara się nie wypowiadać na dzielące społeczeństwo tematy. Nic więc dziwnego, że wiele Polek i Polaków bardzo uważnie śledzi jej modowe poczynania. Agata Duda z reguły przykłada sporą wagę do wyglądu i widać, że się po prostu stara. Zazwyczaj jednak skutek jest odwrotny do zamierzonego. Jak małżonka prezydenta wypadła podczas ostatniego wystąpienia publicznego? Jej stylizację ocenił Michał Musiał, modowy ekspert i stylista fryzur.
Agata Duda na spotkanie z prezydentem Republiki Cypryjskiej wybrała stosunkowo zachowawczą stylizację. Zdecydowała się na garsonkę w jasnym kolorze. Jak na tym wyszła? Zdaniem eksperta nie było najlepiej. Po raz kolejny poległy fasony. - Agata Duda tym razem zdecydowała się na pastelowy błękit. Odcień baby blue pasował do niej doskonale - zimna paleta barw świetnie współgra z typem urody pierwszej damy. Niestety, na tym pozytywy tej stylizacji się kończą - zauważa ekspert.
Fasony, na które zdecydowała się małżonka Andrzeja Dudy, są zupełnie nietrafione. Spódnica za kolano w połączeniu z długą, taliowaną marynarką wyglądała bardzo staromodnie. Nowoczesności miała dodać asymetrycznie zaprojektowana klapa, a wyszło zupełnie na odwrót. Całość zupełnie nie pasuje do pierwszej damy. Jest ciężko, zbyt masywnie i zupełnie niewłaściwie do sylwetki. Zdecydowanie lepszą opcją byłby wybór luźnego garnituru z szerokimi spodniami sięgającymi ziemi. Byłoby zdecydowanie bardziej nowocześnie
- stwierdził Michał Musiał, modowy ekspert i stylista fryzur.
Michał Musiał wypowiedział się także w kwestii fryzury Agaty Dudy. Fryzura pierwszej damy znów jest zupełnie nietrafiona. - Zbyt ciężka i płaska. Bardziej przypomina hełm, niż współczesną formę. Brakuje luzu, nonszalancji i naturalności. Całość jest po prostu zbyt wyczesana i niestety nie wygląda to dobrze - dodał. Zdjęcia Agaty Dudy ze spotkania z prezydentem Republiki Cypryjskiej znajdują się w galerii na górze strony.
Posłanka PiS od dekad zajmuje mieszkanie komunalne. Teraz się tłumaczy: My zarabiamy skromnie
Przejmujące wyznanie Miśka Koterskiego. "Nadal jestem śmiertelnie chorym człowiekiem"
Gwiazda "Plebanii" porzuciła dotychczasowe życie dla szejka. Nie przewidziała, jak to się skończy
Afera wokół zwiastuna "Shreka 5". Zamachowski zabrał głos. "Nie wyobrażam sobie..."
Synowa Martyniuków z mężem Danielem świętują roczek syna. Na próżno tam szukać Zenka z Danutą
Grzegorz Małecki włożył kij w mrowisko w sprawie dopłat dla artystów. "Być może podpadnę"
Katarzyna Cichopek gorzko o latach cierpienia w milczeniu. "Jestem ofiarą"
Zapytaliśmy Danutę Martyniuk o nieobecność na roczku wnuka. Jej reakcja zdumiewa
Tomasz Kot rozstał się z żoną. Byli razem 26 lat