Tusk w tych fryzurach przypomina byłych mężów Dody. Są też inne opcje. Szaleństwo

Myśleliście kiedyś, jak Donald Tusk prezentowałby się w różnych fryzurach? Za pomocą aplikacji FaceApp sprawdziliśmy to dla was. Efekt jak zawsze zaskoczył.

Pamiętacie odmienioną wersję Agaty Dudy w kruczoczarnych włosach do ramion, którą pokazaliśmy wam z okazji 52. urodzin pierwszej damy? Za pomocą aplikacji FaceApp sprawdziliśmy, jak wyglądałaby w różnych uczesaniach i kolorach włosów. Podobnej przeróbce poddaliśmy zdjęcia Danuty Holeckiej i Jarosława Kaczyńskiego. Efekt końcowy przerósł nasze najśmielsze oczekiwania i śmiechom nie było końca. Była prezenterka "Wiadomości" TVP w afro na Whitney Houston to hit sieci, a Kaczyński we fryzurce "na Terleckiego", to coś, czego nie da się odzobaczyć. Zabawa tak bardzo się wam spodobała, że prosiliście o kolejne edycje. Tym razem bohaterem naszej metamorfozy został Donald Tusk. Uwaga, zapnijcie pasy. 

Zobacz wideo Jessica Ziółek o presji wyglądu, kiedy się jest kobietą piłkarza. "Lepiej jest się pochwalić kimś, kto dobrze wygląda, a nie jest zaniedbany"

Donald Tusk bez włosów. Do złudzenia przypomina byłego partnera znanej wokalistki

Donald Tusk nie może pochwalić się zbyt bujną czupryną. Premier należy do grupy tych nieszczęśliwców, którzy mierzą się ze sporymi zakolami. Chociaż w młodości na jego głowie gościła całkiem pokaźna burza loków, to z wiekiem uległa wyraźnemu przerzedzeniu. Postanowiliśmy pójść o krok dalej i sprawdzić, jak polityk wyglądałby w wersji zupełnie bez włosów, ale z gęstszym zarostem. Efekt? W takim wydaniu Donald Tusk łudząco przypomina byłego męża Dody, Emila S. 

Donald Tusk bez włosów. Do złudzenia przypomina byłego partnera znanej wokalistkiDonald Tusk bez włosów. Do złudzenia przypomina byłego partnera znanej wokalistki fot. Agencja Wyborcza /FaceApp

Donald Tusk z włosami na Radosława Majdana. Czy Doda uległaby jego wdziękom?

Wygląda na to, że na tym nie koniec podobieństwa premiera do byłych partnerów Dody. Na kolejnym zdjęciu możemy zobaczyć go w długich i gęstych opadających na ramiona włosach w odcieniu jasnego blondu. To właśnie z takiej fryzury słyną Radosław Majdan, kiedy razem z Dodą tworzył jeden z najgorętszych związków show-biznesu. W takim wydaniu premier wygląda o wiele młodziej i z pewnością mógłby trafić na wysokie miejsce w rankingu najprzystojniejszych polityków. 

Donald Tusk z włosami na Radosława Majdana. Czy Doda uległaby jego wdziękom?Donald Tusk z włosami na Radosława Majdana. Czy Doda uległaby jego wdziękom? Donald Tusk z włosami na Radosława Majdana. Czy Doda uległaby jego wdziękom? fot. Agencja Wyborcza/ FaceApp

Donald Tusk niczym Zbigniew Wodecki. Kopia muzyka, czy fryzura na amerykańskiego surfera?

Wyobrażaliście sobie kiedyś Donalda Tuska we fryzurze na młodego Zbigniewa Wodeckiego? Już nie musicie, bo aplikacja FaceApp pomogła nam zwizualizować tę interesującą wizję za was. Wodecki znany był nie tylko z charakterystycznego głosu i niezwykłego talentu, ale także wyjątkowo bujnej fryzury. Gęste włosy muzyka były jego znakiem charakterystycznym już w latach 70., kiedy zadebiutował na scenie. Donald Tusk w rozjaśnionych od słońca pasmach wygląda jak surfer, który wyrwał się z plaży, wskoczył w garnitur i pojawił się na konferencji prasowej. Jak wam się podoba w takim wydaniu? W naszej galerii na górze strony możecie sprawdzić także inną zaskakującą metamorfozę premiera. Zobaczcie, jak Donald Tusk wyglądałby z kozią bródką.

Donald Tusk niczym Zbigniew Wodecki. Kopia muzyka, czy fryzura na amerykańskiego surfera?Donald Tusk niczym Zbigniew Wodecki. Kopia muzyka, czy fryzura na amerykańskiego surfera? fot. Agencja Wyborcza/ FaceApp

W której fryzurze najbardziej do twarzy Donaldowi Tuskowi?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.