Agata Duda nie do poznania. Długie czarne włosy, rude, a może blond loki? Każda z metamorfoz wbija w fotel

Agata Duda 2 kwietnia 2024 roku skończyła 52 lata. Z tej okazji postanowiliśmy się zabawić i zobaczyć, jak wyglądałaby, gdyby zafundowała sobie odważną metamorfozę. Jedno jest pewne - obok każdej z proponowanych fryzur na głowie pierwszej damy, trudno przejść obojętnie.

Ostatnie uczesania Agaty Dudy nie są najlepiej oceniane przez specjalistów. Jedna z jej niedawnych fryzur, na którą pokusiła się pod koniec 2023 roku, dodała jej ponoć lat i powagi. "Optycznie poszerza twarz. Jest zbyt ciężko. Po raz kolejny widzimy tutaj hełm na głowie. Brakuje powiewu świeżości i nowoczesności" - mówił niedawno fryzjer i stylista, Michał Musiał. Sprawdziliśmy więc w aplikacji FaceApp, jak wyglądałaby pierwsza dama w zupełnie innych fryzurach i kolorach włosów.

Zobacz wideo Monika Richardson opowiada o swoich zmianach fryzur. Co nas jeszcze czeka na jej głowie?

Na początku kadencji Andrzeja Dudy w 2015 roku, Agata Duda nosiła bardzo krótką fryzurę z grzywką opadającą na czoło. Minął czas i zapuściła włosy. Wtedy je lekko tapirowała i zaczesywała do góry. Później miała krótkiego boba, ale po nim nie ma już ani śladu. Jak wyglądałaby w długich czarnych włosach albo blond, który jest przecież jej kolorem charakterystycznym? Dotychczas się z nim nie rozstawała. Aplikacja FaceApp pozwoliła nam się o tym przekonać.

Agata Duda w długich blond włosach

Agata Duda nigdy nie zapuściła włosów do tego stopnia, by sięgały jej aż do ramion. Tymczasem w wersji, w której widzimy ją w aplikacji FaceApp, wygląda bardzo korzystanie. Może czas się zainspirować?

Agata Duda w prawdziwej odsłonie (po lewo) i w długich blond włosach dzięki aplikacji FaceApp (po prawo).Agata Duda w prawdziwej odsłonie (po lewo) i w długich blond włosach dzięki aplikacji FaceApp (po prawo). Fot. Kapif.pl / FaceApp

Agata Duda jako szatynka

Jak nie długie blond włosy, to może średni brąz do ramion? W tej wersji pierwsza dama też wygląda oryginalnie i przede wszystkim młodziej. No i jak nie ona, co po kontrowersyjnej kadencji jej męża, może przydać się w sytuacjach prywatnych.

Agata Duda w prawdziwej odsłonie (po lewo) i po życiu aplikacji FaceApp (po prawo).Agata Duda w prawdziwej odsłonie (po lewo) i po życiu aplikacji FaceApp (po prawo). Fot. Kapif.pl / FaceApp

Rudy nie jest najlepszym wyborem

Rudy nie jest zdecydowanie kolorem żony Andrzeja Dudy. W naszej opinii w takich włosach pierwsza dama wygląda dosyć groteskowo. Bez wątpienia rozpraszałaby innych i odciągała uwagę od głowy państwa, gdyby tylko stał obok.

Agata Duda w prawdziwej odsłonie (po lewo) i w rudych włosach dzięki aplikacji FaceApp (po prawo).Agata Duda w prawdziwej odsłonie (po lewo) i w rudych włosach dzięki aplikacji FaceApp (po prawo). Fot. Kapif.pl / FaceApp

Długie czarne włosy à la znana piosenkarka

Gdy Agata Duda została pierwszą damą, porównywano ją do Magdy Steczkowskiej. A teraz jak patrzymy na Agatę Dudę w długich czarnych włosach, to przecież wypisz wymaluj wykapana Kayah. Jak wam się podoba?

Agata Duda w prawdziwej odsłonie (po lewo) i w długich czarnych włosach dzięki aplikacji FaceApp (po prawo).Agata Duda w prawdziwej odsłonie (po lewo) i w długich czarnych włosach dzięki aplikacji FaceApp (po prawo). Fot. Kapif.pl / FaceApp

Fryzura dodająca lat

Rozjaśniony blond, który lekko się kręci i jest zaczesany do góry, to według nas najmniej korzystna fryzura, którą zaproponowała nam aplikacja do przerabiania zdjęć. Z pewnością metamorfoza dodaje lat Agacie Dudzie. A wy co myślicie?

Agata Duda w prawdziwej odsłonie (po lewo) i po użyciu aplikacji FaceApp (po prawo).Agata Duda w prawdziwej odsłonie (po lewo) i po użyciu aplikacji FaceApp (po prawo). Fot. Kapif / FaceApp

Więcej zdjęć Agaty Dudy przerobionych w aplikacji FaceApp, znajdziesz w galerii na górze strony. W których włosach pierwsza dama wypada najlepiej?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.