Danuta Holecka jak Kayah czy Whitney Houston? W platynowym blondzie też jest szał [PLOTEK EXCLUSIVE]

Danuta Holecka od dawna jest wierna swojemu poważnemu wizerunkowi i nie szaleje z włosami. Gdyby jednak była chętna na wizytę u fryzjera, który mógłby pomóc jej w metamorfozie, sprawdziliśmy, jak by mogła wyglądać.

Danuta Holecka słynie z festiwalu min, na które pozwala sobie, gdy prowadzi z kimś dłuższą rozmowę. Jej zalotny wyraz twarzy do Jarosława Kaczyńskiego był swego czasu hitem sieci, tak, jak i ostatnio do Tomasza Sakiewicza, który jest jej szefem w TV Republika. A że ostatnio prezenterka stwierdziła, że po odejściu z TVP oddycha, sprawdziliśmy, co by się stało, gdyby oddychała jeszcze bardziej i odcinając się od wizerunku z "Wiadomości", pokusiła się na metamorfozę. To, co pokazała nam popularna aplikacja FaceApp do przeróbki zdjęć, wbiło nas momentami w fotel.

Zobacz wideo Rozenek podsumowuje swój stary wizerunek

Odmładzający platynowy blond

Platynowy blond, to kolor, którego na głowie Danuta Holecka jeszcze nie miała. A gdyby tak prowadząca serwis informacyjny "Dzisiaj" zafundowała sobie włosy do ramion w tym odcieniu z przedziałkiem z boku i lekkim odrostem? Nie mamy wątpliwości, że to odjęłoby jej lat, bo ostatnio na wizji jest bardzo poważna. 

Danuta Holecka w prawdziwej odsłonie (po lewo) i platynowym blondzie dzięki aplikacji FaceApp (po prawo).Danuta Holecka w prawdziwej odsłonie (po lewo) i platynowym blondzie dzięki aplikacji FaceApp (po prawo). Fot. Kapif.pl / FaceApp

Rude loki zwracają uwagę

Burza rudych loków na pewno sprawiłaby, że koło Danuty Holeckiej trudno byłoby przejść obojętnie. Tylko czy nie wystarczy to co mówi na wizji, by przyciągnąć widzów przed ekran? Mamy wrażenie, że gdyby jednak poszło "na całość" i pozwoliła sobie na rude loki, odwracałaby uwagę od prezentowanych wiadomości czy przeprowadzonych wywiadów. A tego chyba byśmy nie chcieli, bo często to, co mówi, poprawia internautom humor i trafia do memów. 

Danuta Holecka w prawdziwej odsłonie (po lewo) i rudych lokach dzięki aplikacji FaceApp (po prawo).Danuta Holecka w prawdziwej odsłonie (po lewo) i rudych lokach dzięki aplikacji FaceApp (po prawo). Fot. screen TV Republika / FaceApp

Afro na Whitney Houston

Czarne włosy są dobrze znane Danucie Holeckiej. Jednak zawsze, gdy je nosiła, były proste i dopiero lekko zakręcone na samym dole. Aplikacja FaceApp zwizualizowała, jak by prezenterka wyglądała np. w afro. Swego czasu takie uczesanie nosiła dumnie Whitney Houston. Myślicie, że zainspirowanie się ikoną muzyki pop z początków jej kariery, byłoby dla Danusi dobre? Więcej zdjęć Danuty Holeckiej we fryzurach zaprezentowanych przez aplikację - w tym w niebieskich włosach - zamieściliśmy w galerii na górze strony.

Danuta Holecka w prawdziwej odsłonie (po lewo) i afro dzięki aplikacji FaceApp (po prawo).Danuta Holecka w prawdziwej odsłonie (po lewo) i afro dzięki aplikacji FaceApp (po prawo). Fot. Kapif.pl / FaceApp

Danuta Holecka jest dumna z nowego miejsca pracy

Ostatnio Danuta Holecka, która od dawna nie udzielała wywiadów, przerwała milczenie i opowiedziała o swojej pracy w TV Republika. - Dołączając do zespołu, sama miałam obawy, co będzie, jak to będzie, czy sobie poradzę. Nie miałam pojęcia, że będą to tak duże wzrosty (oglądalności - przyp. red.) i co najważniejsze, że ludzie nam tak bardzo zaufają - mówiła w "Gazecie Polskiej". Stwierdziła, że po pożegnaniu z TVP odżyła. - Był niesamowity hejt (...). Ostatnie miesiące pracy w telewizji publicznej faktycznie dały mi to odczuć. Teraz, po dołączeniu do ekipy Republiki, ja po prostu oddycham - podsumowała i dodała, że stacja Sakiewicza jest obecnie jedną z nielicznych, która ukazuje prawdę.

W których włosach Danuta Holecka wygląda najlepiej?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.