Kim jest trzecia żona Jana Frycza? "Ma anielską cierpliwość do mnie"

Jan Frycz był trzykrotnie żonaty. Jego obecną ukochaną jest Małgorzata. Znany aktor rzadko kiedy porusza temat życia prywatnego. Co wiemy o kobiecie? Tak wygląda.

Jan Frycz dał się poznać jako znany aktor. Słynna postać z polskiego kina i teatru zyskała popularność jeszcze w latach 70. Rozpoznawalność przyszła dopiero w latach 90. Wówczas mężczyzna zdobył wiele ról komercyjnych. Nie wszyscy wiedzą, że Frycz był żonaty trzykrotnie. Jego pierwszą żoną była Grażyna Laszczyk. Drugą ukochaną była Agata Frycz. Obecnie aktor związany jest z Małgorzatą. Kim jest kobieta?

Zobacz wideo Paweł Domagała przyznaje ze smutkiem: Dużo teraz w moim otoczeniu jest rozwodów

Jan Frycz był trzykrotnie żonaty. Z kim obecnie jest związany?

Trzecia żona aktora to Małgorzata Frycz. Zakochani są ze sobą od wielu lat. Nie doczekali się dzieci. Mężczyzna nieczęsto opowiada o swojej ukochanej. Sama kobieta rzadko pojawia się publicznie. Gdy jednak Jan Frycz mówi o partnerce, używa samych superlatywów. "Mam oparcie w Małgosi. Ma anielską cierpliwość do mnie i daje mi poczucie bezpieczeństwa. Jest prawnikiem i nie uczestnicząc bezpośrednio w moich rozterkach artystycznych, bardzo mnie wspomaga. Dla aktora to bezcenne" - zdradził w rozmowie z "Na żywo". Jak podkreśla aktor, dzięki Małgorzacie zrozumiał, że rodzina jest najważniejsza. Kobieta sprawiła, że Jan Frycz odnowił relację z dziećmi. "Kiedyś śmiałem się, gdy ktoś mówił, że najcenniejszy dla niego jest czas spędzony z rodziną. A teraz widzę, że to właśnie ma sens" - skwitował w tym samym wywiadzie. Po więcej zdjęć Jana Frycza z jego ukochaną zapraszamy do naszej galerii na górze strony.

Jan Frycz z ukochanąJan Frycz z ukochaną fot. KAPIF.pl

Jan Frycz miał dwie żony przed Małgorzatą. Kim są jego byłe partnerki?

Jan Frycz po raz pierwszy ożenił się w wieku 22 lat. Wówczas jego ukochaną była Grażyna Laszczyk. W tamtym momencie para spodziewała się dziecka. Tuż po narodzinach córki jej małżeństwo się rozpadło. Spekulowano, że ślub był zaaranżowany z uwagi na pociechę. Co ciekawe, córka poszła w ślady rodziców i została absolwentką wydziału aktorskiego PWST w Krakowie. Drugą żoną słynnego aktora była Agata Frycz. Ich związek trwał aż kilkanaście lat. Dawni zakochani poznali się w czasach licealnych. Mają aż piątkę dzieci: Olgę Frycz, Marię Frycz, Antoniego Frycz, Michała Frycz oraz Wojciecha Frycz. Szczegóły na temat poprzednich relacji Jana Frycza znajdziecie TUTAJZOBACZ TEŻ: Olga Frycz wdała się w romans z żonatym mężczyzną. Bardzo tego żałuje. "Rzecz haniebna"

Jan Frycz z ukochanąJan Frycz z ukochaną fot. KAPIF.pl

Lubicie twórczość Jana Frycza?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.